Şimdi Ara

ITX/SFF Sistem Tavsiyeleri / Yeni Ürünler / Yardımlaşma Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
3.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sizinki neydi hocam? Memnun musunuz, bana çok inovatif bir marka gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmettsezis kullanıcısına yanıt

Jonsbo A4 var bende. Henüz bitmedi sistem komple su soğutma yapacağım. Açıkçası tasarımını beğendim farklı şeyler deneyen firmaları severim. Parça kalitesi de gayet iyi bu kasanın. Öyle dandik Çinli marka diye düşünme. Ben k39 itx kasa da yaptım onun malzeme kalitesi yerlerde mesela. Bu firma su soğutma falan da yapıyor öyle merdiven altı bir marka değil.

• L.J kullanıcısına yanıt

Sevindim hocam adınıza. Gerçekten ürün kataloğunu ben de çok beğendim. Her isteğe uygun bir şeyler yapmışlar. Umarım Türkiyeye ürünleri ulaşır. Adı olan markaların işe yarar hiçbir şeyi yok.

Ben 1 ay sonra falan alacağım kasayı, araştırıyorum şimdilik. Jonsbo V9 veya UMX3 bulamazsam Rajintek Styx son karar olacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cduman

Teşekkür ederim. Epey bir araştırdım ama kısıtlı bütçede bu iş şimdilik çok zor. Standart bir build ile ilerleyip bütçe rahatladığında böyle bir şeye geçiş yapacağım. Konuyu takipteyim @VgrooveR @L.J

Ben de elimdeki parçaları kullanıp, psu ve soğutucuya ekstradan vermemek için Sg13'ü eledim. Sg13'ten biraz daha büyük olarak Thermaltake Core v1 ve Fractal Design Core 500 var. Elimdeki kule tipi soğutucu ve atx güç kaynağını kullanabileceğim. İsterseniz bir göz gezdirin.

• Jonsbo A4 projesinde ilerleme kaydettim.

Crimping tool aldım, psu kablolarını kısalttım.
    EVGA 2080ti XC Gaming aldım.

Şimdi cpu waterblock bekliyorum yolda gelemedi bir türlü. Ekran kartına da waterblock alacağım.

Pump res combo olarak Phanteks Glacier R160 ve DDC Pwm pump düşünüyorum ekran kartının yanına.

ITX/SFF Sistem Tavsiyeleri / Yeni Ürünler / Yardımlaşma Konusu

Reservuar ve ekran kartı şöyle olacak temsili;

Tabi daha temiz bir build olacak bende:)

• Şu kasa çıkıyor yakında. Raijintek Pan Slim

• Dostlar merhaba, silverstone fx350-g Flex güç kaynağı lazım ikinci el yardımcı olabilir misiniz?

• L.J kullanıcısına yanıt

Bu kasa ile taobao daki aklla a4v2 arasındaki fark nedir? Ben mümkünse onu almayi düşünüyorum gpu desteği 330x140x60mm nerdeyse tüm ekran kartları uyuyor bu da uzun ömürlü olmasini sağlar 1 kere sistemi kurar daha sonra cpu-ekran karti değiştirerek devam ederim diye planlıyorum. Cpu uzunluğu yine 66mm sizin kullandiginiz cpu sogutucusu uyuyor ben de onu veya çin mali bir şey buldum ucuz yollu onu düşünüyorum. Fiyat deseniz bunun yarisindan bile daha ucuz. Tabii ki bu kasa daha kalitelidir fakat aradaki inanilmaz fiyat farklarini düşündükçe ve a4v2 ye nerdeyse her ekran kartinin takilabilmesi fikri çok çekici geliyor bana. Ben öyle oc falan yapmıyorum bırakın oc yi oyun moduna bile almaya üşeniyorum ekran kartımı :D ryzen 1600 3.6 ghz sabit, stock 1080 aorus gtx extreme kullanıcısıyım belki işlemciyi yenileyerek bu kasaya geçmeyi düşünüyorum uzun lafin kisasi bahsettiğim kasaya geçsem kalite farklarindan dolayi bariz ısı sorunu sizce sorun yaşar mıyım? Deneyiminiz var mi? Teşekkürler

Sorun yaşarsam sizce sivi soğutuculu modelini mi almaliyim yoksa bu çin sevdasindan uzak mi durmaliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 7 Şubat 2021; 3:33:7 >

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt

Bahsettiginiz kasayi kullanmadigim icin bir sey soyleyemem. Genelde replika cinli kasalar iyidir, en azindan rezil etmez. Tabi arada iscilik farki, kalite farki vs olur ama kasa sonucta. Ayakkabi kutusunda bile calistirmak mumkun pc yi:)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.