Şimdi Ara

Itx Kasa Nasıl Toplanır, Nelere Dikkat Edilir Tavsiyeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eldeki parçaları çok değiştirmek istemiyorum açıkçası. Nanokatalog eğer hemen gönderirim derse node 304 hoşuma gitti. Sorun olursa silverstone sugo benimde aklımda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • L.J kullanıcısına yanıt
    Node 304 için hava soğutma şart sanırım. Önerdiğiniz bir model varmı?

• Konu açıldığından beri itx sistemlere olan ilgim arttı. Benim aklımdan biraz daha midi itx denilebilecek thermaltake level 20 vt modeli geçiyor. 280x kadar büyük değil, h200i kadar pahalı değil. Custom loop için veya sıvı soğutmalı gpu ve cpu için ideal bir kasaya benziyor. İşlemci mobo tarafında r7 3700x ile x570I aorus pro wifi olabilir. Gpuda da Newegg üzerinden 5200tlye evga rtx2080 ftw hybrid gibi birşey düşünülebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokengineer

Konu açıldığından beri itx sistemlere olan ilgim arttı. Benim aklımdan biraz daha midi itx denilebilecek thermaltake level 20 vt modeli geçiyor. 280x kadar büyük değil, h200i kadar pahalı değil. Custom loop için veya sıvı soğutmalı gpu ve cpu için ideal bir kasaya benziyor. İşlemci mobo tarafında r7 3700x ile x570I aorus pro wifi olabilir. Gpuda da Newegg üzerinden 5200tlye evga rtx2080 ftw hybrid gibi birşey düşünülebilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=5XA9N6sca4M&app=desktop
    Bu videoda yapmışlar bakın.

• unlevel U kullanıcısına yanıt
    160mm'ye kadar her türlü hava soğutma sığıyor. Tercih sizin. Ben Cryorig H5 Ultimate kullandım. Bütçem yetse Noctua NH-D15 kullanırdım.

• brokengineer kullanıcısına yanıt
    İlk mini itx deneyeyim sonra bunlardan denerim. Değişiklik yapmak hoşuma gitti.

Nanokatalog 1 hafta getiririm dedi. Ne kadar güvenilir bilinmez tabii :)

bunu izledim. Gerçekten çok güzel bir şekilde pcyi toplamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

160mm'ye kadar her türlü hava soğutma sığıyor. Tercih sizin. Ben Cryorig H5 Ultimate kullandım. Bütçem yetse Noctua NH-D15 kullanırdım.
    üstad, rem konusunda problem yaşarmıyım. triden z ramlar sığarmı bu sisteme. ekran kartını değiştirmek istiyorum. çok sıkış sıkışta olmasın sistem. psu yu değiştirmeyi pek istemiyorum açıkcası. node 304 de karar kıldım. üstündeki fanlar yeterli olurmu?
  • unlevel U kullanıcısına yanıt
    Ramlerin sığıp sığmayacağı soğutucuya bağlı.
    Node 304'ün fanlarını ben beğendim, pek gürültüsü rahatsız etmedi. 3 kademeli hız ayarı var kasa üstünde zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Bu yanıltıcı bir ifade olmuş. Her itx kasa ve sistem için geçerli değil. Ben rtx 2070, gtx 1070, gtx 760 vs kullandım paylaştığım kasanın içinde. Ekran kartım hiçbir zaman 70 dereceyi geçmedi.
    Ne mutlu size yanılmışım demek iyi forumlar

• NXZT Manta alindi. Inceleme yakinda.
    Itx Kasa Nasıl Toplanır, Nelere Dikkat Edilir Tavsiyeler
  • Simdi su kasanin fiyati 250 euro dolaylarindahttps://www.amazon.com/LOUQE-Ghost-S1-Ash/dp/B07FSKXG4F?th=1

O nedenle buna bir cozum gelistirmek uzere soyle bir kasa cikartmis cinliler, aynisi.https://world.taobao.com/item/578136658686.htm

Gerci bunun da fiyati yuksek ama sanirim ucuzlar bu bir sure sonra.
    Birebir aynisi, cnc aluminyum gibi duruyor muhtemelen oyledir. Tek eksigi bildigim kadariyla PCI riser ile gelmiyor. Bunu satan birini buldum, eger alabilirsem Ryzen 3600 ile low profile bir sogutucu esliginde montaj yapacagim. Elimdeki NXZT Manta'ya da 8700k veya 9900k AIO'lu hard oc edilmis bir sistem yapacagim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.