Şimdi Ara

İtunes üzerinden dolandırıcılık kartımdan para çekilmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullandığım bir Apple cihazım yok kart bilgilerini girmedim. Genelde Sanal kart kullanırım az önce mesaj geldi bonus dan 1 TL çekilmiş bankayı aradım kartı kapatana kadar 108 liralık ili Çekşm daha yapmışlar. Bankaya iade için itiraz edeceğim. 2004 yılından beri İnternetten alışveriş yaparım böyle birşey başıma gelmedi.

İtunes üzerinden dolandırıcılık kartımdan para çekilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Demekki birisinin eline sizin kart bilgileriniz geçmiş, üzücü bir durum geçmiş olsun.

• Geçmiş olsun.

• Bundan dört sene önce hiçbir apple ürünü kullanmazken benim de kredi kartımdan 100 küsür lira çekilmişti. İlgili bankaya olayı anlatan bir dilekçe yazdım. Bir süre sonra o miktarı iade aldım.

Siz de dilekçe verin. Gerisi hallolur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartı kapattırın.

İtiraz dilekçesi isteyin bankadan. Onu doldurup gönderin. İptal ederler çekilen tutarı. Bankaların böyle işler için sigortaları var.

• Teşekkürler arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için, kartı hemen iptal ettirdim hatta ben konuşurken çekmişler diğer tutarı, internet bankacılığı üzerinden itiraz edeceğim miktar küçük bankada geri öder ama kart bilgilerimimin birinin eline geçmesi çok canımı sıkıyor, büyük internet siteleri haricinde (n11, hb gibi), pek alışveriş yapmam birde amazon kullanıyordum şu gümrük sınırından sonra onuda bıraktım.

• Öncelikle geçmiş olsun.
    Sanal kartınızdan nasıl çekim yapmışlar, sanal kartta para var mıydı?
    Bende sanal kart kullanıyorum, alış veriş yapacağım zaman 1-2 saatlik alış veriş tutarı kadar para yükleyip alışverişi yapıyorum.
    Sanal kartta para olmadan çekim yapabiliyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 1 Nisan 2017; 11:32:18 >
  • Cemented kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sanal kart değil normal kartımdan çekilmiş, kartımın süresi dolduğu için banka yenisini göndermiş bir haftadır kart elime geçmedi. Başka birinin eline mi geçti bilmiyorum. Bankada birşey söylemedi geri ödenir paranız diyor. Şuanda aklıma gelen yeni gelen kartın ele geçirilmiş olması ama kurye böyle bir teslimat yapar mı bilmiyorum.

• Zaten gerekeni yapmışsınız geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    kurye kartınızı kapınızın önüne de bırakmış olabilir. bankayı arayın eğer sistemde kartınız teslim edilmiş olarak gözüküyorsa kargo firması suçlu olacaktır. geçmiş olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartınızı iptal edin,, yenisini alın ve sonra cihazlarınızın casus yazılımlar tarafından ele geçirilmemiş olduğuna emin olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sanal kartın başına gelmiş olay, 1.99 lira çekilmiş daha da çekilmemiş.
    Sanalkartın hesap numarası nasıl ellerine geçmiş anlamadım sadece netflix, playstore'a kayıtlıydı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.