Şimdi Ara

Itunes Store Bağlanmama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1973 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Böyle bir sorun yaşayan çok kişi vardır ama benim yaşadığım gibi yaşayan bulamadım, baya bir çözüm aradım internette. Şimdi sorunu anlatayım. Normal bir şekilde Appstoreu kullanırken uygulama indirmek için indire bastım iPhone üzerinden, sanki hiç basmamışım gibi tepki vermedi. 3-4 kere bastım aynı şey. Sonra ayarlardan itunes storea girip çıkış yapmak istedim ama apple kimliği hiç girilmemiş gibi gösteriyordu. Girdim kimliği giriş yapa bastım, bir saniyede kısa bir süre işlem yapıyormuş gibi pasif oldu ve eski konumuna döndü. Aynı şekilde tekrar tekrar tıkladım ama giriş yapmadı. Bir uygulama içinden uygulama içi satın alma yapmaya çalıştım bağlanamadı hatası aldım. Appstoreden güncellemelere tıkladığımda yine bağlanamıyor hatası aldım. Öne çıkanlar kısmının en altında kimliğe tıklayıp çıkış yap dedim tepki vermedi. Yani kısaca hesap kilitli kaldı gibi bir şey. Ne giriş yapabiliyorum ne de çıkış. Imessages gibi yerler de çalışmıyor buna bağlantılı olarak. Bilgisayar üzerinden indirme yapabiliyorum.

Cihaz Özellikleri
    iPhone 4
    6.1.3 JB
    Türkiye'den alınma

Teşekkür ederim şimdiden.

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.