Şimdi Ara

iTunes para yuklemeleri %20 indirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iTunes'dan program, album, film gibi icerikleri satin aliyorsaniz BestBuy iTunes yukleme/hediye kartlarini %20 indirimle satiyor.

$15 Apple iTunes Code $12
    $25 Apple iTunes Code $20
    $50 Apple iTunes Code $40
    $100 Apple iTunes Code $80

http://www.bestbuy.com/site/searchpage.jsp?_&id=pcat17071&type=page&st=DOTD_20110107&sc=Global&cp=1&nrp=15&sp=&qp=&list=n&iht=y&usc=All+Categories&ks=960&p=[promotion%2C+synonymns]&pu=defaultusr&pt=1324620001

iTunes para yuklemeleri %20 indirimli

• Sunu belirteyim: Kartlar elektronik satiliyor. Bir karti satin aldiginizda adrese posta ile gonderilmiyor, redeem/yukleme yapabileceginiz kod numarasi birkac saat sonra e-posta ile gonderiliyor. Ben 50 dolarlik karti 40 dolara satin aldim ve bir sorun olmadan yukledim.

iTunes hesabiniza gonderilen kod ile yukleme yaptiktan sonra satin aldiginiz urunlerin bedelini bakiyenizden odeyebiliyorsunuz.
  • selam, itunes hesabının Türkiye olması sorun yaratır mı?
  • Soyle bir aciklama var:

Redeemable on the iTunes Store, the iBookstore, the App Store, and the Mac App Store (U.S. only).

Yani, sorun yaratir gibi gorunuyor. Geri iade almadiklari icin denemenizi tavsiye etmem. Ben her turlu icerige erisebilmek icin US Store'u kullaniyorum ve o yuzden bende bir sorun olusmadi.
  • hocam indirim göremedim ben, fiyatları artırmış olabilirler mi?
  • amerika hesabı olmalı
  • firsat kacmis. silinebilir.
  • ATM kartıyla buradan alışveriş yapılabiliyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.