Şimdi Ara

iTunes Kullanımı Ve Onunla İlgili Sorular { Ana Başlık } (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.703
Cevap
6
Favori
357.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yamipod denediniz mi arkadaşlar.. ben çok beğendim.. kullanımı çok kolay.. i tunes güncelleme derdi vs. yok.. tavsiye ederim ..
  • Sonucta apple urunu kullanmak hep iyidir.Yamipod 3. parti bir yazılım.Ama yinede guzel yorumlar alıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulmate

@İzmir sevdalısı
    Arkadasım add files degilde surukleme yontemini denedin mi?Hem daha pratik en kotu ihtimal
    www.apple.com/itunes dan tekrar yuklersin itunes u

Itunes'dan ıpod'a atarken sorun yok , sürükle bırak ile ekliyorum.Ama şarkının olduğu klasörden itunes'a atamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmir_sevdalısı -- 14 Mart 2007; 23:21:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: irfanyus

ya soulmate sende olmasan işimiz yaş vallahi. bir sorum daha var

şimdi arşivi düzenledim kapak ekledim. güzel de oldu ama mesela birkaç albümü çıkartiyim dedim. şarkıları sildim daha sonra yenilerini ekledim library/music kısmına. ondan sonra ipod umu taktığımda eşleşince çıkan albümleri silip yenilerini yükler dedim ama sanki bütün hepsini silip baştan yükledi gibi geldi.

eskileri silmeden birkaç parça eklemek yada çıkartmak istediğimde nelere dikkat etmeliyim. çünkü bu yolla albümler içinden dinledikçe parça ekleyip çıkartıcam ve kendime özgü bir playlist oluşturmuş olucam.

arkadasim sen sarkilari yonetme işini neden itunes a birakip kendi kendine silinen yada yüklenen sarkilarla ugrasiyorsunki? otomatik senkronizasyonu kaldir kafana gore sarki albüm silip ekle sürükle birak şeklinde

• yamipod u şimdi yükledim süper bir program.Bu kadar basit ve kullanışlı bir program bu işleri nasıl yapıyor şaştım kaldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yarkinderya

yamipod u şimdi yükledim süper bir program.Bu kadar basit ve kullanışlı bir program bu işleri nasıl yapıyor şaştım kaldım

Arkadaslar yamipodu kullanın ama itunes u elden bırakmayın.Sonucta o da update kontrolu yapıyor
    Mac kullanıcısı arkadaslar varsa itunes turkce daha kolay anlasılır.
  • itunesın türkçesi var mı?
  • way video yu nere atcaz yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: yarkinderya

itunesın türkçesi var mı?

Var.Ama macintosh kullanıcısı olman gerekli.
  • selam arkadaşlar dün en sonunda ipod video 30 gb aldım
    eve geldim gece cd yi kurdum ama cd kurulduktan sonra library okuyamıyr trzında 1 hata verdi bir kaç denemenin sonunda sinirlendim ve apple ın kendi sitesinden kurdum itunes u
    sonra şarkıları itunes a attım ordan da ipod a ama sorunum şu;
    ben mp3 leri sanatçıların adıyla atmama rağmen ipodda albümler sıralı oldu
    halbuki benim istediğim şu şekilde ve benm pc de de ayni bu şeklde dizili mp3 ler

örnek;

şarkıcı adı (bulutsuzluk özlemi) ----- albüm adı (yol) ----------- şarkı adı (harran ovası)
    acele yardım ....
    teşekkürler...
  • Arkadasım ipodun muzikler sanatcilardan gir muziklerinin içine.itunes da ise library sanatcılara gore sıralansın istiyorsan artiste tıkla yukarıdaki...
  • öle yapıyrm sanatçılardan gryrm ama bir çok albüm sanatçı klasrnden frlayıp sanatçı gbi duruyr aynisi itunes ta da öle...
  • bunun nedeni mp3lerinin tag bilgilerinin doğru olmayışı. bende de çoğu zaman site adresleri çıkıyor
    tek çaresi istediklerinin taglarını tekrar doğru bir şekilde düzenlemek.
    quote:

Orjinalden alıntı: peaceandpeace

öle yapıyrm sanatçılardan gryrm ama bir çok albüm sanatçı klasrnden frlayıp sanatçı gbi duruyr aynisi itunes ta da öle...

• quote:

Orjinalden alıntı: impreze_delisi

bunun nedeni mp3lerinin tag bilgilerinin doğru olmayışı. bende de çoğu zaman site adresleri çıkıyor
    tek çaresi istediklerinin taglarını tekrar doğru bir şekilde düzenlemek.
    quote:

Orjinalden alıntı: peaceandpeace

öle yapıyrm sanatçılardan gryrm ama bir çok albüm sanatçı klasrnden frlayıp sanatçı gbi duruyr aynisi itunes ta da öle...

Arkadsım sarkıların ustue sag klik yap get info ya tıkla.Oradan duzenle istedigi gibi

• saol arkadaşım ... deniyeceğim ... tekrar görüşmek dileğiyle
  • ŞİMDİLİK SON 1 SORU 30 GB OLMASINA RAĞMEN 27.86 GB GSTERMESİ NRMALLİ YANİ YAKLAŞIK 2.5 GB I İPODUN KNDİSİNN KULLANMASI DOĞAL MI TEŞEKRRLER...
  • Evet
  • Arkadaşlar bu kadar zaman soru yanıtladık şimdi benim bir sorum var...
    Ben windowstan mace gectim muziklerimi mac a aktardım sonra itunes ile macde ipodu guncelledim veri olarak hiçbir kaybım yok,yanlız tek problem biçimin hala windows olarak gozukmesi?
  • ya arkadaslarr benim de bii sorum olucak bütün forumu bastan asagıya okudum nerdeyse ama bi türlü hala itunes den sarkı silemiorrum .cok basit gbbi göründüğünün farkındaım fakat ipod u bilg.e baglıyorum itunes acılıor oradan ipod a baglanıp müzik listemdeki parcanın üzerine tıklıyorum delete diince haklısınız silior fakat listeden siliniorr fakat hafıza da kapladığı alan aynen duruyor hafızadan silemiyorrum bunun için önerisi olan birisi warsa yardım ederse sewinirim ...
  • Manage manually secenegine tıklamıssın herhalde.
    Bu yuzden ipodun içinde gozuken sarkılarıda silmen gerekir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.