Şimdi Ara

iTunes Kullanımı Ve Onunla İlgili Sorular { Ana Başlık } (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.703
Cevap
6
Favori
357.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şarkıların yanındaki onay işareti seçili olduğunu gösterir eğer ünlemi soruyorsanız o da şarkının yerinde bulunamadığını gösteriyor. şarkı atıcak arkadaşlara benim önerim auto sync kapatıp manuel e onay vermeleri. otomatik senkrnonizede yanlışlıkla unutup eski şarkıların onayını kaldırırsanız pat diye siliyor hepsini. manuelde ise istediğiniz gibi listeleri sol ağaçtaki xxx's ipod a sürükleyip bırakıyorsunuz o anda atıyor.
  • peki arkadaşlar sol bölmedeki kutucuklarda ipod yazmamasının nedeni yüklerken bi yerde hata yapmamdan mıdır acaba?
  • benm durum şöledir,foto dan da görüldüğü gibi.

iTunes Kullanımı Ve Onunla İlgili Sorular { Ana Başlık }
  • baştan i tunes kurarsan beki düzelir. sende ipod çıkmadığına göre i tunes ipodunu tanımıyor herhalde.

quote:

Orjinalden alıntı: amyleeva

peki arkadaşlar sol bölmedeki kutucuklarda ipod yazmamasının nedeni yüklerken bi yerde hata yapmamdan mıdır acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: impreze_delisi

baştan i tunes kurarsan beki düzelir. sende ipod çıkmadığına göre i tunes ipodunu tanımıyor herhalde.

quote:

Orjinalden alıntı: amyleeva

peki arkadaşlar sol bölmedeki kutucuklarda ipod yazmamasının nedeni yüklerken bi yerde hata yapmamdan mıdır acaba?

prog. kaldırıp yeniden yükledim ama hala ipod yazısı görünmüyor. neden böyle oluyor anlamıyorum. ipod u mu tanıtamadım acaba? benm yüklediğim sürüm 7.1 buarada.
  • arkadaşlar bu konularda iyi bi arkadaş bana yardım edebilirmi msn den? nerede hata yapıyorum anlamadım. programı bikaç defa kaldırıp yeniden kurdum ama olmuyor
  • Arkadasım ipodun yukarıda verdigin resme gore gozukuyor pc tarafından solda ser.. falan diye isim de degiştirmişsin.Şimdi yapman gereken o bos kısma fotograftaki kısma bilgisayarındaki muzikleri surukleyip atmak istedigin arkıları atıncada ipod logosuna sag tıklayıp sync yapmak
  • iPoda yüklediğimiz şarkıları nasıl sileceğiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulmate

Arkadasım ipodun yukarıda verdigin resme gore gozukuyor pc tarafından solda ser.. falan diye isim de degiştirmişsin.Şimdi yapman gereken o bos kısma fotograftaki kısma bilgisayarındaki muzikleri surukleyip atmak istedigin arkıları atıncada ipod logosuna sag tıklayıp sync yapmak

arkadaşım çok sagol hallettim en sonunda bir de şunu sorayım. şarkı isimlerini düzenleyeceğimiz bi yötem bilen varmı acaba? şuanda mp3 lerin isimleri farklı olduğundan albümleri biraraya toplayamıyorum. bazı sanatçıların şarkıları çok farklı yerlere gidiyor. bunu düzenlemenin bir yolu vardır galiba

• bilgisayardan i-tunes ile ipoda attık sarkıları....

fakat ipoddan bilgisayara i tunes uzerınden nasıl sarkı atacgım bulamadım yardım edersenız sevınırım.
  • itunes windows media player gibi sarkiyi dinlerken internetten kendi kendine album kapagi indirmiyor mu? illa ben bulup teker teker mi sürükleyecegim itunes a
  • OOO bayagı sorun birikmiş hadi halledelim
    Şimdi:
    @yarkinderya:
    iPoda attıgın sarkıyı silmek için itunes dan o sarkıyı kaldırıp ipodu pcye baglayacaksın.Manuaaly manage secenegi işaretli ise ipodun içinde silik gibi gozuken sarkıyı delete ile normal sil bu kadr.Ama manuel olarak ipod uzerinden silemezsin.Yani pcye baglamak sart
    @amyleeva:
    Arkadasım sarkı isimlerini duzenlemek kolay aslında.Get infoya bas ve oradaki bilgileri doldur.Zatwn orada girdigin sarkıcıları ilk harfte hatırlıyor.Mesela sanatcı olarak ilk sarkıya athena yazdın.Sonra ikinci sarkının sanatcısına at yazdıgın anda otamatik olarak athena yazıyor orada.Birde sarkının birine tıkla.Ha birde mesala sanatcı ismi girilmiş ama album yok yada tam tersi.Yukarıdaki artist yazan kucuk yere bas.Yani artistlere gore duzenle sonra o album adını girmedigin artise tıkla shifte baslı tutarak asagıya yada yukarıya dogru ok tuslarıyla tum o sarkıları sec sag tıkla.Multiple info cıkar.Tumunu aynı anda degistirebilirsin
    @jonywayt
    Boyle bir işlem mumkun degil.Yamipod programı ile yapabilirsin ancak boyle birseyi googleda bakarsan eminim bulursun.iTunes korsan muzik olayını kısıtlamak içim ipoddan pcye sarkı atmanı engeller.Mesala baska birinin pcsine taktıgında o pcye senin sarkılarını atmadıdıg gibi tumunu siler.Nasıl olsa ipodumda var diye tum sarkılarınızı pcden silmeyin.iPodu bagladıgınız anda sarkıları kaybedebilirsiniz.
    @DrynhwyL
    Aslında iTunes 7 buluyor ama itunes store hesabı gerekli bu konuda maalesef tek yapman gereken
    http://images.google.com

• @soulmate
    sagol cevap için.. zor olacak teker teker aratmak
  • Arkadasım aslında bunu otamatik yapan programlar var.Ben su an deneyemiyorum ama google a itunes album cover finder falan yazarsan karsına cıkar...
  • Yabancı albumlerin coksa seni rahat ettirebilir
    http://www.amphonicdesigns.com/albumcoverfinder/index.html
    Yorumlar iyi bu program hakkında.
    Ama turk albumler için hala cozum google.
  • quote:

Yabancı albumlerin coksa seni rahat ettirebilir
    http://www.amphonicdesigns.com/albumcoverfinder/index.html
    Yorumlar iyi bu program hakkında.
    Ama turk albumler için hala cozum google.

dediğin programi indirdim hemen ama music library .xml dosyasını bulamiyor onu nasil oluşturabilirmki?

edit: buldum teşekkürler ugrasiyorum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrynhwyL -- 7 Mart 2007; 21:43:27 >

• Arkadasım program hakkında yorum yazarsan cok iyi olur.
    Simdiden sagol
  • quote:

@amyleeva:
    Arkadasım sarkı isimlerini duzenlemek kolay aslında.Get infoya bas ve oradaki bilgileri doldur.Zatwn orada girdigin sarkıcıları ilk harfte hatırlıyor.Mesela sanatcı olarak ilk sarkıya athena yazdın.Sonra ikinci sarkının sanatcısına at yazdıgın anda otamatik olarak athena yazıyor orada.Birde sarkının birine tıkla.Ha birde mesala sanatcı ismi girilmiş ama album yok yada tam tersi.Yukarıdaki artist yazan kucuk yere bas.Yani artistlere gore duzenle sonra o album adını girmedigin artise tıkla shifte baslı tutarak asagıya yada yukarıya dogru ok tuslarıyla tum o sarkıları sec sag tıkla.Multiple info cıkar.Tumunu aynı anda degistirebilirsin

@soulmate hocam büyüksün gerçekten çok teşekkür ederim

• Her zaman
  • album cover finder cok hosuma gitmişti buraya oturup uzun uzun yazacaktim.. am malesef program 15dakikalikmiş.. free modu googleden pek de farkli calişmiyor.. ama full mode da sadece itunes dan sarkiyi acmak yetiyor. program otomatik olarak internetten artwork'u buluyor ve itunes'a yüklüyor.

ben gaza geldim google'dan teker teker yüklüyorum artworkleri nanoma
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.