Şimdi Ara

Itunes 'iphone da sorun var' ve 'itunes bu iphone u dogrulayamadi' uyarisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bir sorum olacak.. Itunes ya da dfu ile restore edenler cvp verebilir mi lutfen..

Cihazi DFU ile bastan kurdum. sonra itunes ile tekrar restore ettim. fakat en son itunes ekraninda "there is a problem with your iphone" yazisi geldi. sonrada "itunes dogrulayamadi. cihazi cikarip tekrar baglayin " seklinde ekranda uyari verdi. tekrar cikarip taktigimda itunes iphone u goruyor. 9.2 de boyle bisey olmamisti 9.3 e gecince oldu bu. (bu arada cihazim degisti 9.3 e gecmeden) 9.3.1 ile bunun duzeldigini saniyordum ben hala itunes de bu uyari son asamada yine geliyor ekrana.

bu sekilde tecrube eden arkadaslar var midir? DFU ya da itunes ile restore ettikten sonra neden boyle bir uyari geliyor ekrana? genel itunesle mi alakalidir acaba? cihazi cikarip tekrar bagladigimda itunes cihazi goruyor ama daha onceleri hic boyle bir sey cikmazdi ekrana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cihazini DFU da ya da sadece itunes uzerinden son gunlerde restore eden kimse yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 3 Nisan 2016; 15:01:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.