Şimdi Ara

iTunes iPad'i Görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir arkadaştan ipad air aldım, içine bilgisayardan dosya aktarmak istiyorum, bunun için itunes yüklemek lazımmış, itunes yükledim ama ipad'i göremiyor itunes. bilgisayar ipad'i görüyor, ipad'in fotolarına vs erişebiliyorum ama iTunes ipad'i görmüyor. antivirüsü falan kapattım disable ettim yine görmüyor.

iTunes haricinde dosya aktaramaz mıyım ipad'e ?

• dosyayı telefonuma yüklesem, telefondan bluetooth ile atabilirmiyim ipad'e ?
  • arkadaşlar, itunes ipad'i görmediği için google drive kullanarak ipad'e mp3 atmaya çalıştım. dosyaları drive'a yükledim, ipad'de google drive app yükledim.

drive'a bağlanınca dosyaları görüyorum, yalnız çözemediğim şey, tümünü seçiyorum ama indir ya da download ya da aşağı ok tuşu gibi bir simge çıkmıyor. menülerde "çevrimdışı kullanılabilir yap" seçeneği var, bir de üç nokta menüsünde "kopyasını oluştur" seçeneği var. hangisi indirme seçeneği bilen varsa makbule geçer ?

çevrimdışı kullanılabilir yap seçeneğini seçtim, mp3leri google drive app içinde çalabiliyorum. fakat bu mp3leri ayrı bir mp3 player ile ipad'de çalabilmek için ne yapmam lazım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.