Şimdi Ara

İtunes ile aktive etme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
5.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iTunes ile nasıl aktive edeceğim biri açıklayabilir mi ?
    yeni aldım cihazı..kimse cevap vermemekte :(

• dostum zaten kablosuyla bağlanyınca itunes direk görür.active etmekten kastın tam olarak ne?
    parça video mu atamıyosun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreterzioglu

dostum zaten kablosuyla bağlanyınca itunes direk görür.active etmekten kastın tam olarak ne?
    parça video mu atamıyosun?

İlk önce ilğilendiğin için teşekkur ederim..
    ikinci olarak aktive etmekten kastım telefonu kullanmaya başlamak için turkcell den aldığımda soledıler itunes le aktive edeceksin diye..
    yani sanırım sim akrtı tanıtmak gibi birşey..
  • Bilgisayarınıza Apple.com sitesinden son sürüm iTunes programını indiriniz. Ardından cihazınızı USB kablosu ile bilgisayara bağlayınız. Sonrasında otomatik olarak iTunes programı açılacak. Şayet açılmaz ise iTunes programını açınız. Son olarak iTunes programı cihazınızı görecek

Sonrasında Activate My iPhone yazısı ile cihazınızı aktive edebilirsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: haXan2849

Bilgisayarınıza Apple.com sitesinden son sürüm iTunes programını indiriniz. Ardından cihazınızı USB kablosu ile bilgisayara bağlayınız. Sonrasında otomatik olarak iTunes programı açılacak. Şayet açılmaz ise iTunes programını açınız. Son olarak iTunes programı cihazınızı görecek

Sonrasında Activate My iPhone yazısı ile cihazınızı aktive edebilirsiniz...

Teşekkür ediyorum çok sağol ilgilendiğin için.. sormam saçma olmuş olabilir belki herkez bilir ama yanlış birşey yapmak istemedim.. İyi geceler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.