Şimdi Ara

iTunes Hesabımı takaslayacak birini arıyorum(karşılıklı olarak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum iPhone 4S e jailbreak yok ve biz de uygulamaları parayla alıyoruz.Şu anda ilk 100 de bulunan uygulamaların çoğunu parayla aldım elimde mevcut.İnfinity blade 2 yada real racing 2 si olan biriyle itunes hesabının karşılıklı takasını düşünüyorum.Karşılıklı kredi kartlarımızı kaldıracağımızdan bir problem olması olanaksız.Yanlızca mail adreslerimizi ve şifrelerimizi değişeceğiz.

Bende olan oyunlar,

Fruit ninja
    fruit ninja puss in boots
    cut the rope
    cut the rope experiments
    cut the rope holiday
    angry birds
    angry birs seasons
    angry birds rio
    where s my water
    whatsapp
    igo primo turkey
    infinity blade 1
    fragger
    istunst 1 ve istunt 2
    hellkid
    doodle jump
    Shadowgun(muhteşem grafikli bir oyun bilmeyenler kaçırmasın)
    minigore
    nfs shift
    nfs undercover
    amazing breaker(tavsiye edilir)
    tiny wings
    victory march deluxe
    trenches
    tap tap 3
    assasins creed 1
    assasins creed 2
    asphalt 6
    asphlat 4
    race after 1977
    reckles getaway
    death rally
    call of mini
    bike baron
    zombie highway
    lane splittter
    batak
    flight control
    fast
    doodle jump
    siege hero
    ninjump deluxe
    zombieville 2
    jailbreaker 2
    hos 2
    islash
    steambirds
    jetpack joyride

vs vs. uygulamalar hesabımda mevcuttur.Uygulamaları free yakalamak gibi bir gayem olmadığından parayı bastırıp aldım.

Şimdi bu iş nasıl olacak diyenlere,
    Ben 5 kullanım hakkımdan birini size siz de beş kullanım hakkınızdan birini bana vereceksiniz ve bu şekilde halledicez.

Özellikle aradığım iki oyun real racing 2 ve infinity blade 2 ( gta 3 de olursa tadından yenmez yada o tek olsa da yeter)

Eğer siz de bu işe sıcak bakıyorsanız mesajınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megaege -- 22 Aralık 2011; 17:54:00 >

• tek igoya karşılık bile bulabilirsin aslında,güzel uygulamaları almışsın inşallah çıkar bi arkadaş ben malesef jbli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

tek igoya karşılık bile bulabilirsin aslında,güzel uygulamaları almışsın inşallah çıkar bi arkadaş ben malesef jbli.

sağolun hocam yorumunuz için.7 dolar infinity 5 dolar gta 5 de real racing deseniz 7 dolar zorlıyacak beni artık:)

Udıd kaydı falan bulmak lazım şu jbsiz yükleme için yada hesap.Hesap bulamazsam malum o yola başvurucam.
  • Apple ID ve şifresini paylaşmak isteyecek biri olabilir mi acaba? çook güvenmek lazım, insanın aklına garip garip şeyler geliyo. ama umarım bulursunuz...
  • Takas yerine ortak bulabilirsin etrafinda ios ve jailbreaksiz kullanan varsa, biz 5 arkadas ortak hesap aldik 50 euroluk itunes karti aldik 10 euro kisi basi. Bu sekilde yapsan daha mantikli. Navigasyon programi icin yaptik ama arada oyunlardada kullaniyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

Apple ID ve şifresini paylaşmak isteyecek biri olabilir mi acaba? çook güvenmek lazım, insanın aklına garip garip şeyler geliyo. ama umarım bulursunuz...

hocam karsilikli olacak sonucta hem o hem be verecegiz ve soyle dusunun kredi kartini none yaptiktan sonra ne sorun olabilir ki?
  • güncel...
  • O kadar oyun almissin biraz daha ver onlari da al bence. O oyunlari orj alan kisiyi bulman bir yana takasa yanasacak kisi bulman imkansiz gibi.

Udid kaydi isine gir daha karli olursun bu arada.

• bencede hocam 2 oyun daha al almışken ben jbli kullanıyorum okadar oyunum yok helal vallahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

O kadar oyun almissin biraz daha ver onlari da al bence. O oyunlari orj alan kisiyi bulman bir yana takasa yanasacak kisi bulman imkansiz gibi.

Udid kaydi isine gir daha karli olursun bu arada.

hocam zaten orjinal alacam buyuk olasilik gta 3 indirimdeymis o infinity bir iki uygulama derken 20 dolardan asagi cikamam su meret itunestan.bird udid kaydi cekerim 5 dolara bakalim o sekilde belki bir iki uygulamayi da imzalayip atariz.tavsiyene tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker17Back

bencede hocam 2 oyun daha al almışken ben jbli kullanıyorum okadar oyunum yok helal vallahi

hocam jb buyuk nimet en ufak bir degisiklige izin yoj telefonda.en basitinden netten muzik indirmek icin a downloader diye dandik bir programin freesini indirdim yanlizca dailymotionu destekliyor ordan muzigi indirip film rulosuna atip arkadan acark dinliyorum cidden ugrastiriyor.jb olsa dtunes+ beemp3 oh mis

• quote:

Orijinalden alıntı: Megaege

quote:

Orijinalden alıntı: Joker17Back

bencede hocam 2 oyun daha al almışken ben jbli kullanıyorum okadar oyunum yok helal vallahi

hocam jb buyuk nimet en ufak bir degisiklige izin yoj telefonda.en basitinden netten muzik indirmek icin a downloader diye dandik bir programin freesini indirdim yanlizca dailymotionu destekliyor ordan muzigi indirip film rulosuna atip arkadan acark dinliyorum cidden ugrastiriyor.jb olsa dtunes+ beemp3 oh mis

jbsiz ayfon ayfon değildir

• sazan.avi

• hesapları paylasınca icolud entegrasyonu ne olucak?
    kisiler birbirine karısmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: iAkil

hesapları paylasınca icolud entegrasyonu ne olucak?
    kisiler birbirine karısmaz mı

uygulama indirirken kapatılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Republic.

sazan.avi

tebrikler bende kim bunu atacak derecede karaktersiz biri gelecek mi diye umuyordum.
    Gene de senin gibi biri icin bile oturup cevap yazma tenezzulunde bulunacagim.Kredi kartsiz itunes id ve sifreleri verecegiz bir problem cikarsa iki tarafta cayip sifrelerini degistirebilir ertesi saniyede deauthorize edebilir.hepsini geciyorum burada daha fazla ve pahali uygulama veren kim sizce?
  • sakin ol sampiyon
    bilmedigin cok sey var
    haydi selametle

• quote:

Orijinalden alıntı: Republic.

sakin ol sampiyon
    bilmedigin cok sey var
    haydi selametle

actigin yardim isteyen konulara bakarak bana bilgi ogretecek kisinin sen olacagini mi cikarmaliyim yoksa 4s almak icin laptop takasi dusunen biri olarak umutsuz vaka oldugunu mu?

hadi kal selametle ali riza reis
  • bunların hepsini aldın madem infinity2 bide realracing2 yi neden alamıyorsun hocam
  • hesap paylasiminda sifre degisimi falan sikinti olmasin ?
    zira gerek yok bnce para verip alin kafaniz rahat olsun
    deaut. olayida sikinti olabiliyor mail atinca cozuluyor sanirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.