Şimdi Ara

iTunes hakkında kafama takılanlar ?.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iTunes'dan müzik satın almayı düşünüyorum ancak bi kaç sorum olucak.

Öncelikle satın aldığımız müziği istediğimiz kalitede indirebiliyormuyuz ?. (Örn: flac veya mp3 olarak)

İkincisi benim herhangi bir Apple ürünüm yok. Müzik çalar olarak Sony NWZ-E444 8GB kullanıyorum. İndirdiğim müzikleri bu müzik çalara yükleyebilirmiyim ?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 14 Eylül 2011; 23:53:05 >

• Türkiyeden müzik alamazsınız.
  • Legalsounds.com deneyiniz. Bircok parcayi 0,09 USD alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Türkiyeden müzik alamazsınız.

Ohoo bu ne ya. Ne D&R CD'leri getirtiyor, ne iTunes açık. Zorla torrente abandırıcaklar.

quote:

Orijinalden alıntı: OzeNHocA

Legalsounds.com deneyiniz. Bircok parcayi 0,09 USD alabilirsiniz.

Hiç duymadım bu siteyi, güvenilir mi acaba ?. Siz kullandınız mı hiç ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 15 Eylül 2011; 0:24:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enochian.

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Türkiyeden müzik alamazsınız.

Ohoo bu ne ya. Ne D&R CD'leri getirtiyor, ne iTunes açık. Zorla torrente abandırıcaklar.

quote:

Legalsounds.com deneyiniz. Bircok parcayi 0,09 USD alabilirsiniz.

Hiç duymadım bu siteyi, güvenilir mi acaba ?. Siz kullandınız mı hiç ?

bunu bende yeni öğrendim ve çok şaşırdım,cebimizde para var alamıyoruz :) yardır zorrentter kardeş. değmez bunlara paranlada iki gariban sevindir.

• ios 5 akabine itunes Türkçe olacak deniyordu. Ondan sonra müzikle ilgili birşeyler de söylenmişti. Tam emin değilim ama olabilir yakında
  • Legalsounds 25 usd para yatırıyorsunuz. Aldığınız paralar bu yatırdığınız paradan düşüyor. Şu ana kadar 63 şarkı satın almışım. 22,75 USD lik şarkı alma hakkım daha var.
    Normalde 63*0,09 USD = 5,67 USD yapmış olması lazım nasıl 22,75 USD lik hakkınız var diye sorarsanız, tüm şarkılar paralı değil. Bazen promosyonlara denk geliyorsunuz.

örnek;

iTunes hakkında kafama takılanlar ?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzeNHocA -- 15 Eylül 2011; 16:51:44 >
  • quote:

Legalsounds 25 usd para yatırıyorsunuz. Aldığınız paralar bu yatırdığınız paradan düşüyor. Şu ana kadar 63 şarkı satın almışım. 22,75 USD lik şarkı alma hakkım daha var.
    Normalde 63*0,09 USD = 5,67 USD yapmış olması lazım nasıl 22,75 USD lik hakkınız var diye sorarsanız, tüm şarkılar paralı değil. Bazen promosyonlara denk geliyorsunuz.

örnek;

Peki kayıpsız formatta indirebiliyormuyuz müziklerimizi ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kayipsiz formata rastlamadim. parcalar ***** formatinda. 200 ila 320+ bitrate araligida degisiyor. Fakat donusumleri orijinalinden yapildigi icin kaliteleri fena degil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.