Şimdi Ara

(ITUNES EKLENDİ! 2019'a KADAR DEVAM) BonusGenç 'Steam ve iTunes harcamalarından 15 TL bonus kazan!' Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
506
Cevap
23
Favori
24.617
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> (ITUNES EKLENDİ! 2019'a KADAR DEVAM) BonusGenç 'Steam ve iTunes harcamalarından 15 TL bonus kazan!' Kampanyası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8335 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Kampanyaya nereden katılıyorsunuz ? BonuşFlash uygulamasında bir türlü bulamadım
    Altlara dogru ayrica 2019 dada her ay tekrarlanacakmis

Garanti One 15 lira harcamaya 15 devam ederse her ay yine 45 tl atariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Geçen ayın 28inde 15 tl bonus kazandınız diye mesaj gelmesine rağmen gözükmüyor bonusflashta niye olabilir böyle bir şey bilen var mı ?

Garanti bankasından 15 TL bonus kazandınız diye sms geldi aralık ayında. Ama hala yatmadı bonuslar. 6 kez müşteri temsilcisini arayıp kayıt oluşturdum bazıları kasımda kampanya bitmiş diyor bazıları aralkta katılmamışsınız ocakta katılmışsınız diyor ben kendim çok eminim aralk ayında katıldım ona göre harcamamı yaptım ve sonra mesaj geldi kazandınız diye hala yatırmadılar bonusu. 15 TL için de peşinden koşmak istemiyorum ama yaptıkları çok sinirlendiriyor nereye başvurabilirim ne yapabilirim bilen var mı acaba ?
    |
    |
    Zoombye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

# Sarah Linden #
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Steamda her ay 30 TL ödeyerek kampanyaya takılıyordum ama bu sefer ücreti değiştiremedim. Sadece listede olan tutarlardan ödeme yapabiliyorum. Sizde de öyle mi?
    |
    |

|
    |
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.