Şimdi Ara

İTUNES'E ATILAN MP3'LERİ DİNLEME?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone yeni geçtim itunes'e müzik atıyorum fakat dinleyemiyorum :))Attığım müzikleri gören ve dinletebilecek program varmı?

• İTunes.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum telefondan bahsediyorum..Hangi program attığım müzikleri görüp dinletebiliyor..Müzik programı ücretli anladığım kadarıyla ..Benzer program lazım bana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtunes e müzik attıktan sonra sağ alttan eşzamanlama yapmanız lazım yoksa görünmez.

• RushBerry kullanıcısına yanıt
    Evet onu biliyorum fakat müzik programı lazım onları dinlemek için??
  • https://support.apple.com/tr-tr/HT204951

• aslannn A kullanıcısına yanıt
    Telde var bu fakat ücretli bildiğim kadarıyla..

• Hocam takılmışınız ücretli diye, uygulama ücretli değil. İtunes üzerinden attığınız mp3 ler müzik uygulamasında çıkar karşınıza.. resimde ekledim

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Programı açıp müziğe tıkladığımda çalmadan ilk 3 ay ücretsiz diyor..Arkadaşımda öyle söyledi o yüzden kurcalamadım..Farklı program buldum "musitron" diye ordan MP3 çalarına ekleyip dinliyorum..

• İlk 3 ay ücretsiz dediğine bakmayın ayarlardan apple music i kapatın zaten direk mp3 olarak atınca çalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushBerry -- 13 Temmuz 2017; 8:14:46 >
  • wWenTj kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşınızda çok fazla bilmiyor demekki. A kurcalayın şu aletleri çok zor değil çözmesi kolay 😅

Diğer arkadaşında dediği gibi ayarlardan muzik uugulamasına girin ve fotodaki gibi yapın sorun

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Aldığımdan beri kurcalıyorum android in gözünü seveyim :)) Biraz afallıyor insan ilk zamanlar :)Çözdüm telefonu saolasın yardımın için ..

• RushBerry kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeş yaptım öyle bakalım ekstreye yansımaz inşallah..Durduk yere 5 kez 3,5 lira kesmiş karttan ücretli hiç birşey indirmeden :)) İPhone farkı dedikleri bu olsa gerek :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.