Şimdi Ara

itunes dan nefret ettim ABV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarıma format atmak istedim zaten c kısmında hiç bişey yoktu hatta itunes şarkıları bile c ye kopyalamıyordu d kısmında bir klasör vermiştim ona herşeyi ben oraya yükledikçe o listeliyordu neyse bütün yedeklerimi aldım shsh kayıtlarım vs ama application ların ve backup ların yediğini almadım nasılsa yükleniyor diye sonra tertemiz bir kurulum yaptım herşeyi ayarladıktan sonra lanet itunes u kurdum sonra itunes storeden sing in yaptım güzelce sonra yukardaki menüden store authorized this computer dedim apple id mi şifremi de güzelce girdim itunes bana başarılı bir şekilde authorized edilmiştir die uyarısınıda verdi zaten tek pc kullanıyorum 5 hakkımı doldurmadım kontrol için itunes store dan kontrol de ettim 1 bilgisayar yetkili diyordu tamm hatta o bilgisayarın bu olup olmadığını kontrol için deauthorize yaptım tekrar baktım 0 olmuştu neyse tekrar authorized yaptım oldu sonra itunes dan transfer purchases from iphone yaptığımda normalde yani format atmadan önceki gibi telefondaki application oyun vs leri pc ye kopyalamasını beklerken karşımı bu çıktı

telefonum pc ye format atmadan önce gayet normal bir şekilde pc ile alışveriş yapabiliyordu ama ne olur ne olmaz diye appsync yi tekrar sildim yükledim installous u tekrar sildim yükledim bir sonuca ulaşamadım

apps kısmından sync dedikten sonra apply tuşuna basında haliyle applicationları tek tek silmeye başlıyor herkangi bir müzik atmaya kalkınca erase and sync seçeneği çıkıyor resmen itunes benle dalga geçiyor varmıdır bunun çözümü yoksa herşeyi sildircekmi illa bana bu lanet itunes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hobametin -- 9 Ekim 2011; 6:45:07 >

• Bu salak hata bazen benimde basima geliyor
    Bende alternatif olarak ifunbox in son versiyonuyla oyunlari filan kuruyorum saygilarimla
  • Tek değilsin yanındayız iTunes iğrenç
  • soruyu sorudum bare cevabınıda ben veriyim bütün gece uğraştım ama nafile itunes hiç bir şekilde kabul etmedi authorize ı ifunbox ile oyunları uygulamaları pc ye kopyaladım sonra C:\Users\kullanıcı adı\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications klasörünün içine attım sonra hepsini seçip itunes un üstüne sürükleyip braktım sonra sync app i seçtim ve sıkıosa sil app leri dedim tabiki silemedi paşa paşa eşitledi denemek için iphone a bişey indirdim trasfer yap dedim iphone dan paşa paşa transferini yaptı hadi uygulamaları oyunları kurtardık ama müzikleri kurtaramadık

aslında benim istediğim telefondan pc ye müzik atmakta değil sadece içinde ki müzikleri silmesini istemedim kaldığı yerden devam etsin istemiştim ama olmuyor hiç bir şekilde mecburen erase and sync e baştım gitti bütün müzikler şimdi tek tek baştan yüklüyorum

çıkarılıcak dersler
    1.)itunes u yönetemezsiniz o sizi yönetir o bişeye olmaz derse olay bitmiştir olmaz (hacker olmadığınız sürece)
    2.)Format atmadan önce iki kere düşünmek gerek dünya kadar mühendislik programları yüklü hiçbiri canımı sıkmıyor tekrar yüklerken ayarlarını yaparken lanet itunes alt tarafı bir telefon programı başıma getirmediği şey kalmadı
    3.)Format atmadan önce internette iyice araştırın itunes format öncesi yapılıcak işlemler diye yoksa başınız ağrır
    4.)JB sadece bedava oyun cydia tweeksleri için değil özgürlük adına yapılan bir işlemdir hiç bir program indirmesemde sırf birilerinin beni engellediği düşüncesi bile bana JB yaptırtır

• Valla bende iTunes'ten nefret ediyorum,bir kere pc'ye acaip kasıyor işlemci %100 çalışıyor ne yapıyorsa..

Program,resim falan atmak için iFunbox kullanıyorum..yedekleme için zaten güvenmiyorum..
  • bende bugün evdeki ikinci pc ye yükledim itunesi önce yetki verdim o bilgisayar 2 hak kullanıldı 5 hak var dedi ok dedim transfer purchase yaptım teldekileri o pcye yükledi. app kısmına geliyorum.uygulamalar sayfam görünüyor. bu nedendir ? sanırım hemen üstte sol tarafta sync tik koymadığım içindir ? tik koyarsam senkron edecek birşey olur mu ? sanırım formattan sonrada böyle yaparsam zararsız kurtarılır ?

ayrıca bahsettiğin hatayı daha dogrusu uyarıyı bende aldım.ok dedim geçti ve yükledi başarıyla yani o hata olsa bende de olmazdı=?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 9 Ekim 2011; 23:59:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.