Şimdi Ara

İtü yapay zeka / Koç kimya & bilgisayar çapı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • İtü bilgisayardan sonra hangisini yazmak mantıklı olur? Koçta kimyayla bilgisayarın ortak noktası çok az ama bilgisayarla çap yapan gördüm. Yapay zekanın da donanım dersleri hiç yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Ikisi de birbirinden beter kimya gidip cs ee gibi bir muhendislikle cap yapmaya hic uygun bir program icermiyor, bir de kimya 4 temel bilim arasinda okumasi en zor program olabilir. Yapay zekaya zaten girmicem bi daha ayni seyleri yaza yaza hal oldum henuz yazmamaniz gereken bi bolum bu. Ozyegin veya tobb bilgisayar yaz arkalarina

• Kimya bilgisayar çap yapmak birini çöpe atmak demek. Hadi kimya EE zorlasan belki semiconducter ve batarya üretim veya bunların ARGE kısmına bir yardımı dokunur derim ama o alanda bile ne kadar yardımcı olur belli değil.

Fizik EE yapıp kızılötesi mühendisi veya elektro optik mühendisi olanlar gördüm ki piyasada bu adamlardan 10 tane falan var herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 14 Ağustos 2021; 12:11:18 >
  • İtü yapay zeka / Koç kimya & bilgisayar çapı

böyle demiş hocam

İtü yapay zeka / Koç kimya & bilgisayar çapı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 14 Ağustos 2021; 12:19:3 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.