Şimdi Ara

İTÜ PROFICIENCY İÇİN TAVSİYELER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
5
Favori
10.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O zaman işler başka tabi. En kısa sürede bitirmek iyi olur. Akademik açıdan çok büyük kayıp olmaz hazırlık okumamak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

durumun uygunmuş keyfine bağlı yani ister oku ister okuma

okumadan direkt geçersen direkt derslerin içine girince, keşke okusaydım biraz dinlenseydim diyebilirsin, bu nedenle okuyabilirsin

İstanbula alışmak etkinliklere söyleşi konser ... için çok iyi olabilir

Okuyabilirsin yani, yanlız olmayacaksın senin gibi dinlenmek için, başka aktiviteler yapmak için hazırlık okuyanlar olacaktır

Diğer bir yandan 1 sene derslerden falan uzaklaşınca ilk sene biraz zor olabilir diye düşünüyorum kendim bu sene 1. Sınıfa geçeceğim bu sene hazırlık okudum ama olu zamanı kulüp, muhabbet, arkadaşlarla takılma vb derken çalışmamışım, yaz okulunda ingilizce çalışıp henüz sınavı geçtim

@uchihagaeshi

Yukarda yazdım, hallettim çok şükür

İngilizceyle arası olmayan birinin çalışmaması saçmalıkmış, arkadaşım çalışmıyordu ama hep dizi film vb izliyordu ordan helletmişti sınavı

Hazırlık güzeldi, ama bizim kampüsün konuma bana göre kötü olduğundan hoşlanmadım. Kafa dinlemelik , ders dışı aktivitelerden istediğini yapmalık güzel zamandı
    İTÜ ınstagram hesabından bir kaç kişiyle konuştum. Çoğu hazırlık oku diyor. Zaten b1+ kurundaki çoğunluk hazırlığı rahat bir sene olsun, arkadaş yapayım diye okuyormuş, sıkılanlar da ocakta geçiyormuş bölüme. O yüzden ben de muafiyete girmeyip kur belirlemeye giricem doğrudan.

Tek sorun bu sene tamamen yatmam ve akademik olarak körelmem olabilir.

@LeCluse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

garanti altına almak için itü dışı olarak başvurulabilir

Sınava girerken İTÜ öğrencisi olacağım ama.
    Hep kafam karıştı

• +

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.