Şimdi Ara

itü pet ~ gtü mimarlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sıralamam 85k istediğim bölüm mimarlık ama o da sıkıntılı biliyosunuz okurken mutlu olucam ama sonrası tabi ki mesleğimi yapmak isterim sizce itü için değer mi vazgeçmeye itü mimarlık yatay geçiş deniycem ama ona da güvenmek doğru olmaz bu bölümü de herkes imkanı için önerdi fizikte de kötüyüm başarılı olur muyum bilmiyorum kısacası çok kararsız kaldım özellikle mimarlık okuyan ya da mimar olanlar yol gösterirse sevinirim

• pet bölümü ne hocam

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

petrol ve doğalgaz

• kidrauhl6 K kullanıcısına yanıt

bence mimarlık istiyorsan mimarlık yaz

• Yani itü çevre mühendisliği veya şehir ve bölge planlama gibi şeyler düşünsen yine biraz mantıklı olabilirdi mimarlığa yakın oldukları için ama mimarlık isteyen birisi petrol mühendisliği okursa hiç mutlu olmaz. O yüzden sıralamanıza uygun mimarlık yazmak daha mantıklı gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimarlık okuyan yok mu hiçç

• İYTE yaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • neden hocam

• sağol hocam mantıklı

• İTÜ mimarlıkta okuyordum ben bu sene bıraktım, daha spesifik soruların varsa cevaplayabilirim. ama genel birkaç bilgi vereyim. itude özellikle şehir bölge ya da peyzaja gelip çap yapmak ya da geçiş yapmak hayalinde olan çok insan vardi ve rekabet inanılmaz fazlaydi ben girdiğim sene ve sonraki birkaç sene. şu an bilmiyorum ama yine benzerdir diye dusunuyorum. tabi ki yapılabilir ama mimarlık fakültesindeki herhangi bir bölüm gerçekten çok emek ve mesai istiyor o yüzden zor olabilir. öte yandan mimarlık istiyorsan alternatifine tutup da petrol yazmak çok anlamlı olmayabilir. ayrıca fakülte ve birçok ders ortak olduğu için şehir bölge, entas ya da peyzaj okumak geçiş yapmasan bile seni tatmin edebilir. umarım gönlünce olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.