Şimdi Ara

İTÜ Online'a Yaklaştı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
5.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Okul aldi bu karari YOK degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Tıp online olmaya pek müsait değil sanırım? (4-5-6lar için)

• dünyadünya kullanıcısına yanıt
    Evde tıkılıp kalmamak, hiç yoktan iyidir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [sm=afro.gif]

Evde tıkılıp kalmamak, hiç yoktan iyidir

bunların hepsi uzaktan eğitime zemin. vakaların yükseldiğini herkes biliyor. düşün bi durduk yere yüz yüze denen dersleri giderek uzaktana neden çevirsinler? 20 eylülde açılacak olanı 27 eylüle alan üni var.

• izayoi kullanıcısına yanıt
    Akademisyenler de online istiyor o yüzden herhalde

• [sm=afro.gif] [ kullanıcısına yanıt

Online isteyen akademisyenlere ders saatleri içinde kampüste bulunma zorunluluğu getirilmeli. Yok öyle bedavacılık

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    akademisyenlerin çoğunluğu online mi istiyor sence

• Crowne C kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum

• İtü nin sitesinde geçen haftalarda yapılan açıklamaya göre biraz farklı mı yol izlenmiş oldu?

Her üniversite kendi isteğine göre düzenleyebiliyor o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 13 Eylül 2021; 23:49:10 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt

Evet bu haberden sonra ayın 6sında derslerin online/yüz yüze durumu yayınlandı. Çoğunluk yüz yüzeydi. Bugün güncelleme geldi ve çoğu online oldu

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt

Bir takım nedenlerden dolayı çoğunu online yapma kararı aldılar heralde. Diğer üniversiteler ne yol izleyecek bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 14 Eylül 2021; 0:22:16 >
  • Nereden bakıyorsunuz hangi derslerin online olduğuna?

• Aluminumfalcon kullanıcısına yanıt

öidb sayfasında 6 eylül tarihli duyurudan

• Arkadaşım uçak mühendisliğinde, neredeyse her dersi online oldu. Bizim bölümde şimdilik 2 hoca hariç online yapan yok ama tetikte kalmak lazım.  

• Crowne C kullanıcısına yanıt

akademisyenlere bırakılsa üniler 2 yıl daha online olur online eğitimin konfor alanı çok yüksek,uyku saati,rahatlık,paran cebinde,trafikte saatler harcama yok,kıyafet derdi...

• doğru olanı yapmışlar. zaten 5 seneye kadar her yer online'a geçecek. her şey youtube'da var.

• İTÜ'deyim, hiçbir dersim online olmadı. İlk açıklamaya göre online olması gereken dersim bile olmadı.

• Ytü makinede 1. sınıfta sadece mat 1,fiz 1 ve lineer yüzyüze diğerleri online bu derslerde tek güne sıkıştırılmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yüz yüze eğitim taraftarıyım ancak böyle olması da iyi değil.Tamamen yüz yüze veya online olacak diye ayırmak mevcut sistemde daha iyi gibi.Atıyorum adamın 1-2 dersi sadece yüz yüze birde İstanbul gibi yerde sırf bu 1-2 ders için gelip dünyanın masrafını yapıyor.

Hibrit bana göre aşırı derecede saçma bir sistem ya tam aç ya da tam kapat.Yarım yamalak işleri oldum olası sevmedim.

• Yani bu dönem de açılmayacaksa ne zaman açılacak acaba merak ediyorum. Aşılama oranları çok yüksek, Avrupa ülkeleri covidi neredeyse gündemlerinden çıkarmış biz hâlâ online eğitimle uğraşiyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.