Şimdi Ara

İTÜ Online'a Yaklaştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
5.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk açıklanan programda sadece inklap,turkce,ing onlinedi. Bugun yapilan guncellemeyle baska dersler de online oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüz yüze eğitim taraftarıyım ancak böyle olması da iyi değil.Tamamen yüz yüze veya online olacak diye ayırmak mevcut sistemde daha iyi gibi.Atıyorum adamın 1-2 dersi sadece yüz yüze birde İstanbul gibi yerde sırf bu 1-2 ders için gelip dünyanın masrafını yapıyor.

Hibrit bana göre aşırı derecede saçma bir sistem ya tam aç ya da tam kapat.Yarım yamalak işleri oldum olası sevmedim.

ne saçmalıyorsun abd ve avrupada üniversiteler bu döneme kadar ağırlıklı online idi. Hala da online eğitime ağırlık veren üniversiteler var. Kaldı ki online eğitim üniversite eğitiminin bir parçası olarak devam edecek bu kesin. Oxford örneğin hibrit bir model uygulayacak bu dönem ve uzaktan eğitime yatırım yaptıklarını açıkça yazmışlar sitelerine. Zaten bahsettiğin yerlerde üniversiteler için genel karar alınamaz, yök gibi ucube kurumları yok çünkü. Bahsettiğin durum orta ve ilköğretim için geçerli. Biz üniversiteler için her zamanki plansız programsız tam yüz yüze eğitim talebi ile kademeli geçişi çöp ettiğimiz için okulların açılmasına az kala türlü saçmalıklar yaşıyoruz ve açıldıktan sonra da yaşayacağız. Online eğitim artık bir gerçeklik ve üniversite eğitimine entegre etmenin yollarını aramalıyız halbuki. Öyle aöf mantığından bahsetmiyorum. Üniversiteler bütçelerinde buna yer açmalı artık.

• Hangi dersler hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • letmeinnow L kullanıcısına yanıt

Hocam ilk başta online olmayan market ve bilgisayar derslerim de online oldu. Yüz yüze ders sayım 5ten 3e düştü(toplam 8 dersim var)

• Bazı derslerin online olmasında sakınca yok da direkt hazırlık veya 1. sınıf tamamen online deyip kestirip atmazlar umarım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • [sm=afro.gif] [ kullanıcısına yanıt

Şimdilik öyle bir şey yok. Ancak 1 hafta içinde bu şekilde bir güncelleme tedirgin edici.

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Boun daha açıklamadı buna bile razıyım hocam

• Bu çok daha kötü bir sistem bence tam online'a göre. Çoğu üniversite de o yöne gidiyor.

• sen econda degil miydin hocam senin bu gidişle tüm derslerin online olur uygulamalı dersin yoktur herhalde

• online olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: banasquatyapmayıöğret

online olmaz

Ders programları açıklanmış, teams kodları dağıtılıyor sen online olmaz diyorsun. G.tümüze girdi ev-yurt paraları

• Evet econdayım hocam. Gidişat o yönde duruyor. Şimdilik matematik ve mikroekonomi dersleri ile danışmanlık(tam olarak ders mi bilmiyorum) yüz yüze.

• JusteMilieu kullanıcısına yanıt

Henüz geçen hafta açıklanmıştı dersler yüz yüze olarak. 1 haftada tam olarak ne değişti bilmiyorum. Dediğiniz gibi bu çok daha kötü. Mesela kyklarda veya özel yurtlarda bunu kaldıracak bir internet yok. Paket alayım desen bu kadar online ders+extra işlere hayatta yetmez

• CiroDiMarzio C kullanıcısına yanıt

Zor bazı dersler online olur sadece

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt

5-6 yıl sonra iş mülakatlarında corona zamanında üni eğitimi alanları otomatik eleyecekler bu gidişle :D (alınan eğitimden dolayı )

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C95B3F73

5-6 yıl sonra iş mülakatlarında corona zamanında üni eğitimi alanları otomatik eleyecekler bu gidişle :D (alınan eğitimden dolayı )

hee hee.. işi işte öğreneceksin okulda değil

• quote:

Orijinalden alıntı: fabricioramirez

Henüz geçen hafta açıklanmıştı dersler yüz yüze olarak. 1 haftada tam olarak ne değişti bilmiyorum. Dediğiniz gibi bu çok daha kötü. Mesela kyklarda veya özel yurtlarda bunu kaldıracak bir internet yok. Paket alayım desen bu kadar online ders+extra işlere hayatta yetmez

biz tam hastanenin içindeyiz, hastalarla en yakın temas halindeyiz bize yüz yüze ama kampüste olanlara online   

• [sm=afro.gif] [ kullanıcısına yanıt
    Mukavemet, Termodinamik,C programlama,Matematik 2,Fizik 2 online oldu daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratr03 -- 13 Eylül 2021; 16:55:44 >
  • 2 diamonds 7 spades kullanıcısına yanıt

sen tornacı ol kardeşim o zaman o yorum şakayla karışıktı bariz belli bunu bile anlayamıyorsan...

• Özellikle son 2 senenin online olması çok kötü.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.