Şimdi Ara

İTÜ MAKİNA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mf3:11.800 mf4:9.900 diş yazmayı düşünüyordum ama pek bana göre değil onun için itü makina yazmayı düşünüyorum sizce doğrumu yaparm?

• tıp yaz
  • aynı durumdayız ama benim mf3 13k mf4 10k
    bende itü makina düşünüyorum
  • Tebrik ederim sıralamaların çok iyi.Tıp diş veya en iyi üniversitelerde mühendislik, bunların hepsinin okuması zor ama hepsinde de güzel paralar kazanırsın klasik olacak biraz ama hangisini seviyorsan, hangisini kendine yakıştırıyorsan onu yap yoksa çok pişman olursun okulu bırakmış biri olarak söylüyorum bunları.Umarım her şey gönlünce olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurogut

Tebrik ederim sıralamaların çok iyi.Tıp diş veya en iyi üniversitelerde mühendislik, bunların hepsinin okuması zor ama hepsinde de güzel paralar kazanırsın klasik olacak biraz ama hangisini seviyorsan, hangisini kendine yakıştırıyorsan onu yap yoksa çok pişman olursun okulu bırakmış biri olarak söylüyorum bunları.Umarım her şey gönlünce olur.

çok sağolun hocam yorumunuz için ben diş veya tıp düşünsem direk yazarım zaten ama sadece garanti meslek olması ve parası iyidiye düşünüyorum ama mühendislik istiyorum sizce itü makinadan mezun olup tabi üni.yi boş geçirmeyerek mezun olup iyi maaşlar alabilrimyiim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teodor.

aynı durumdayız ama benim mf3 13k mf4 10k
    bende itü makina düşünüyorum

tanıtımına gittiniz mi yarın son gün yarın gidicem ayaz ağa kampusünde sizde diş düşünüyormusunuz
  • Ben de hemen hemen ayni durumdayım..
    Mf3 13k Mf4 9k
    Tipla itü makina arasında kaldım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitmedim gidemem de büyük ihtimalle ama gidersen beni de haberdar edersen sevinirim
    ben 12. sınıfın başından beri itü/odtü makine(a) düşünüyordum ama sonuç gelince tıp/diş yaz diye baya baskı yapıyorlar
    ben tıp/diş te mutlu olmayacağım çünkü biyoloji falan sevmiyorum ama çevrem baya baskı yapıyor bakıcam artık
    birde beni düşündüren mezun olduktan sonra emeklerinin karşılığını alamamak
    ya da mezun olduktan sonra direk iş bulabiliyor muyuz bulursak kaç para maaş alıcaz vs vs
    edit:bu arada lys de biyoloji 19d 9y 2boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk35461

Ben de hemen hemen ayni durumdayım..
    Mf3 13k Mf4 9k

eskiden beri tip istesem yazardm hadi eskiyi birak şmdi heveslendemde yazardm ama korkuyorum sonucta isteksiz gidicem.bide şehir dişi çapa diş yazcaktm ama ondanda vazgeer gbi oldum sağlik bana gore deil sanki iş garantisi ve parasi beni cezbediyo

• Ben iyte'de genetik okuyordum ve en yakın arkadaşlarım makine mühendisliğindeydi.Kendime göre baktığımda dişe daha yatkın olduğumu düşünüyorum.Ama okulu bırakmayı düşünürken makineye geçiş yapmayı ara ara düşünmedim değil.Gerçekten en yakın, aynı zamanda oda arkadaşım aşırı zorlanmadan sosyal hayatını da düzenli yaşayarak ilk dönem onur belgesi aldı.Bu sene cv sini erasmus a giderek daha da geliştirecek diye düşünüyorum.Bölümlerinden çok memnunlar ve mezun olan birkaç arkadaşımdan biri çok başarılıydı diğeri de iyiydi ve argede şirketlerden birinde iş buldu hemen diğerinin daha büyük planları vardı.İyte de iyi bir üniversitedir ama itüyle kıyaslanamaz bence.Ve bu en yakın arkadaşımın hayali de itüde makine okumaktı.Tai yi gezmeye gitmişlerdi ve orası çok makine mühendisi alıyomuş sanırım benim bile hoşuma gitmişti zaten biliyorsundur iş sahası çok geniş makinenin.Bu mesleğe yatkınsan ve çok seviyorsan çok güzel işler yapabileceğini düşünüyorum tabii itüye gidip dersleri boş vermemek koşuluyla.Ama tüm bunlara karşı öylesine bu bölüme gelip 2.senesinde de kalmak üzere olan bir arkadaşım da var.Biraz karışık anlattım sanırım kusura bakma hocam :) 4 5 günün var bunu iyi değerlendir hatta önemli bir sorun olursa arkadaşıma da sorar iletirim sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurogut

Ben iyte'de genetik okuyordum ve en yakın arkadaşlarım makine mühendisliğindeydi.Kendime göre baktığımda dişe daha yatkın olduğumu düşünüyorum.Ama okulu bırakmayı düşünürken makineye geçiş yapmayı ara ara düşünmedim değil.Gerçekten en yakın, aynı zamanda oda arkadaşım aşırı zorlanmadan sosyal hayatını da düzenli yaşayarak ilk dönem onur belgesi aldı.Bu sene cv sini erasmus a giderek daha da geliştirecek diye düşünüyorum.Bölümlerinden çok memnunlar ve mezun olan birkaç arkadaşımdan biri çok başarılıydı diğeri de iyiydi ve argede şirketlerden birinde iş buldu hemen diğerinin daha büyük planları vardı.İyte de iyi bir üniversitedir ama itüyle kıyaslanamaz bence.Ve bu en yakın arkadaşımın hayali de itüde makine okumaktı.Tai yi gezmeye gitmişlerdi ve orası çok makine mühendisi alıyomuş sanırım benim bile hoşuma gitmişti zaten biliyorsundur iş sahası çok geniş makinenin.Bu mesleğe yatkınsan ve çok seviyorsan çok güzel işler yapabileceğini düşünüyorum tabii itüye gidip dersleri boş vermemek koşuluyla.Ama tüm bunlara karşı öylesine bu bölüme gelip 2.senesinde de kalmak üzere olan bir arkadaşım da var.Biraz karışık anlattım sanırım kusura bakma hocam :) 4 5 günün var bunu iyi değerlendir hatta önemli bir sorun olursa arkadaşıma da sorar iletirim sana.

hocam uzun uzun yazmissin allah razi olsun diş diyorum tip diyorum yemin ediyorum uykularima girio uyuyamiyorum bugun dedim makina mi yazsam birden sevindim gidersem.kesinlikle boş gecirmiycem hazirlikta ingilizceyi yalyip yutucam + almancada ogrenmrye calisicam bu otomotiv fabrikalarnda onemliymis cpgu alman markasi oldugu icin suan tek derdim maaşlari onlar hakkinda bilgi verirmisiniz

• Eyvallah hocam Allah senden de razı olsun :) Maaşlar hakkında net bir bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem ama hemen arkadaşıma sorayım döndüğünde iletirim sana da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teodor.

Gitmedim gidemem de büyük ihtimalle ama gidersen beni de haberdar edersen sevinirim
    ben 12. sınıfın başından beri itü/odtü makine(a) düşünüyordum ama sonuç gelince tıp/diş yaz diye baya baskı yapıyorlar
    ben tıp/diş te mutlu olmayacağım çünkü biyoloji falan sevmiyorum ama çevrem baya baskı yapıyor bakıcam artık
    birde beni düşündüren mezun olduktan sonra emeklerinin karşılığını alamamak
    ya da mezun olduktan sonra direk iş bulabiliyor muyuz bulursak kaç para maaş alıcaz vs vs
    edit:bu arada lys de biyoloji 19d 9y 2boş

hahahha ayni durumdayz ya resmen biyolojim 19 d 10 yanlis 2 sene sirf biyo. calistim bide bugun hocamla konustum iş sikintisi diye bisey dusunme ituden mezun oluyosun diş tavsiye etmem yaz itude muh.leri çok iyi dedi .

• quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

quote:

Mf3 13k Mf4 9k

eskiden beri tip istesem yazardm hadi eskiyi birak şmdi heveslendemde yazardm ama korkuyorum sonucta isteksiz gidicem.bide şehir dişi çapa diş yazcaktm ama ondanda vazgeer gbi oldum sağlik bana gore deil sanki iş garantisi ve parasi beni cezbediyo

Aynen dostum Bende hic isinamadim Tıpa..
    Maaşı da iyi ama dersler vs bana gore değil gibi. . Zaten lys bioda 15D 15y yaptık..( )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

quote:

Mf3 13k Mf4 9k

Aynen dostum Bende hic isinamadim Tıpa..
    Maaşı da iyi ama dersler vs bana gore değil gibi. . Zaten lys bioda 15D 15y yaptık..( )

siralamadan.belli zaten 4k fark var

• Gençler büyük ihtimal bende kervandayım :D:D mf4 9.260 mf3 14.477 HEDEF :İTÜ MAKİNA
  • haci bize yer kalmiyoe yazmayin ya

• adamlar makine mi tıp mı diye soruyolar.Almışlar 10k sıralamayı konuşuyorlar.

şaka bir yana şimdi ben de diş mi okuyayım uzay müh. mi onu düşünüyorum.Evet çok alakalı...

• itü makinanin ingilizcesi kapandimi 2014 kilavuzunda gostermiyoda kapandiysa hapiyuttuk

• Türkiye daha uzay diye bir yer olduğunu keşfetmedi. İstiyorsan yine de yaz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.