Şimdi Ara

İTÜ Kahvaltı Sorunu İmza Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
52
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İTÜ Kahvaltı Sorunu İmza Kampanyası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    652 Mesaj
    Beyler bu ciddi bir sorun. Orada kalan öğrenciler için her sabah kahvaltı yapmadan okulda derse girmek işkenceden de öte. Aynı çileyi yaşayan arkadaşlarımdan biliyorum bende. Ayrıca çoğu devlet üniversitesinde kahvaltı veriliyor benim bildiğim sadece İTÜ'de verilmiyor. Kazanamayanlar için de kazansaydınız bu sizin de bir sorununuz olacaktı. Lütfen "NOT MY PROBLEM" diyerek geçiştirmeyin. Zaten 2 dakikanızı almayacak bir şey...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Treth

Hele şükür olayı anladık. Kahvaltı vermiyorlarmış. Bizde zaman yetersiz kahvaltı saatleri çok alakasız filan diye düşünmüştük.

konuyu açan vatandaş derdini tam anlatamayınca...
    |
    |

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
  • Yüzbaşı
    652 Mesaj
    Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Millet konuyu ben açmıştım lakin yorumlarınıza bakınca tam anlaşılamamış hissettim. Olay şu ki yurtlarda kahvaltı yok ve kafelerde de saydığım ürünleri bulmak zor degil lakin her gun bu ürünlerle beslenmemizin faydalı olmayacağını ve öğrenciler için ek masraflar çıkaracağını düşündüm. Hepinizin saygı sevgi çerçevesinde yapacağı öneri ve eleştirilere açığım.
    |
    |
    +1 kardeş ama bunu ıtü aktüel'de filan yazdin mi?

|
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    La bağane bağaneee
    |
    |
    Çünkü okul kahvaltı verene kadar(ki verirse) her sabah poğaça börek gibi yağ deposu ürünle geçmez.

|
    |

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_99971077/f_//tm.htm
  • Binbaşı
    1841 Mesaj
    KARDES ODTUDE DE AYNI SİSTEM VAR SİZ NEYİN DAVASINDASINIZ
    quote:

Orijinalden alıntı: erenmemo

Ülkemizin en önemli üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesinde birçok öğrenci kahvaltı problemi yaşamaktadır. Özellikle Maslak kampüsündeki yurtlarda kalmakta olan birçok öğrenci günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı doğru dürüst yapamadan derslerine girmek mecburiyetinde kalıyor çünkü okul tarafından kahvaltı verilmiyor bu yüzden kampüsteki kafelerde simit , poğaça , gözleme tarzı atıştırmalıklarla geçiriyor. Öğrencilerin ve üniversite çalışanlarının mağdur olmayacağı bir çözümü aciliyetle rektörlükten ve ilgili birimlerden bekliyoruz.

kampanyayi imzalayip destek olursaniz seviniriz.

https://www.change.org/p/it%C3%BC-rekt%C3%B6rl%C3%BC%C4%9F%C3%BC-it%C3%BC-de-kahvalt%C4%B1-sorununa-bir-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCm-bulunmas%C4%B1n%C4%B1-istiyoruz

İlk önce diğer öğünleri düzeltsinler. Bir öğle yemeği yiyecem diye 150 metre sıra oluyor ya. Paramla rezil oluyorum resmen

Öğle yemeği yemiyorum zaten de 2 kere yedim ikisinde de sinir oldum hele yemekhane o kadar sıcakki. Aç kalmak daha iyi.

Ama 2 lira fiyat gayet uygun f/p olarak et ve çorba onayımdan geçti
    |
    |

• Yarbay
    3348 Mesaj
    quote:

Sorun ne neden yapamıyorlar onu anlmadık. Sorunu anlatmamışsın ki belki haksızsın belki sacmalık pesinde kosuyorsun. Ayrıntı gerek.

Arkadas aciklamada bulunmamis ben bir itu ogrencisi olarak aciklayayim. İtu'de yemekhanelerde kahvalti diye bir ogun yok. Bu da en cok yurtlari kullanan arkadaslari etkiliyor haliyle. Bir cok universite de kahvalti cok sembolik ucretlerle veriliyorken, itude boyle bir uygulama yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Her yerde ayni sistem var diye sikayet etmeyelim mi? Nasil bir mantik bu. Herseyi kabullenerek cozebileceginizi mi zannediyorsunuz? Bari sikayet edenlere engel olmayin.

|
    |
    affiliation kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her yerde ayni sistem var diye sikayet etmeyelim mi? Nasil bir mantik bu. Herseyi kabullenerek cozebileceginizi mi zannediyorsunuz? Bari sikayet edenlere engel olmayin.

Sen olayi itu diye kisitlarsan tabi kimse takmaz. Desteğin büyük olmasını istiyorsan itu değil üniversitelerde diyeceksin. Sen kendini düşünürsen Ankara daki adamda erzurumdaki adam da kendisini dusunur. Ya da gidip bu konuyu üniversitendeki sınıflara topluluklara anlatıp destek isteyeceksin.

quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

quote:

Sorun ne neden yapamıyorlar onu anlmadık. Sorunu anlatmamışsın ki belki haksızsın belki sacmalık pesinde kosuyorsun. Ayrıntı gerek.

Arkadas aciklamada bulunmamis ben bir itu ogrencisi olarak aciklayayim. İtu'de yemekhanelerde kahvalti diye bir ogun yok. Bu da en cok yurtlari kullanan arkadaslari etkiliyor haliyle. Bir cok universite de kahvalti cok sembolik ucretlerle veriliyorken, itude boyle bir uygulama yok.

Konu sahibinin ağzından zor bela lafı aldık durumu öğrendik zaten. Bir çok üniversitede bu durum mevcut sanırım genel bir imza kampanyası yürütseniz daha iyi olacak aslında. Tam gün ilk öğretim devlet okullarında bile sabah kahvaltısı veriliyor artık üniversitelerinde yapması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 19 Ekim 2016; 12:52:47 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    İTÜ yurt sorunlarını Evrensel gazetesinin Genç Hayat ekinde İTÜ'lü arkadaşlar dile getirmiş 1TL karsılıgında günlük Evrensel gazetesini alıp okuyabilirsin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Deneyimsiz Adam

quote:

Sen olayi itu diye kisitlarsan tabi kimse takmaz. Desteğin büyük olmasını istiyorsan itu değil üniversitelerde diyeceksin. Sen kendini düşünürsen Ankara daki adamda erzurumdaki adam da kendisini dusunur. Ya da gidip bu konuyu üniversitendeki sınıflara topluluklara anlatıp destek isteyeceksin.

Haklisin kardesim katiliyorum ancak ben her universitede boyle bir sorun oldugunu bilmiyordum. Varsa eger onlarinda dile getirmesini beklerdim. Bi adim biz attik insallah insanlarda destek verirse diger unilerdeki arkadaslarla daha kapsamli birseyler yapabiliriz.

|
    |

• Yarbay
    2326 Mesaj

birader odtüde de verilmiyor. gidersin marketten tost ekmeği sandwich vs alırsın yada kantinlerden yersin. ne güzel lan ucuz diye yemekhaneden kahvaltı beklemek
    |
    |
    erenmemo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yanlış anlama bende okulun böyle hizmetleri vermesi gerektiğini düşünüyorum ama onlar kahvaltı verse siz bu sefer doğru dürüst kahvaltı çıkmıyor diye imza toplayacaksınız.amacınız ders olsa bağdattan yiyip gelirsiniz
    |
    |
    erenmemo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
    - Bilgisayar Mühendisi -
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.