Şimdi Ara

İtü Gemi İşletme Mühendisliği Mülakat sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Omurgamda platin var ayağımda dadüz taban var. Basketbol yüzme ve vücut geliştirme yapıyorum herhangi bir sıkıntı çıkmıyor. 20 kiloyu rahat kaldırabiliyorum. Mülakatta sıkıntı çıkar mı? (şınav mekik sorun olmuyor).

Tercihten sonra mülakatı geçemezsek ne olacak? Bir üniversiteye yerleşebilmek için Ek tercihleri mi bekleyeceğiz? Tercih yapmadan once yeterliliğimi öğrenebileceğim bir yer var mı?

• O dediğin platin ve düz taban ''gemi adamı olur raporu'' almanı etkilemiyorsa sıkıntı olmaz heralde.Eğer mülakattan geçemezsen bir alt tercihine yerleştirilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain_Cengaver

O dediğin platin ve düz taban ''gemi adamı olur raporu'' almanı etkilemiyorsa sıkıntı olmaz heralde.Eğer mülakattan geçemezsen bir alt tercihine yerleştirilirsin.

Tercihlerden önce hastanede o raporu alırsam tercihlerime eklerim. O raporu her isteyen alabiliyor değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsteyen herkes alabiliyor tabi öyle şu alır bu alır diye bir şart yok lakin 150-300 arası bi ücreti var hastaneden hastaneye değişen.
  • quote:

İsteyen herkes alabiliyor tabi öyle şu alır bu alır diye bir şart yok lakin 150-300 arası bi ücreti var hastaneden hastaneye değişen.

Hocam siz gemi adamı okur raporu aldınız mı ? Hastane de ne gibi uygulamalar var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonborn95

quote:

İsteyen herkes alabiliyor tabi öyle şu alır bu alır diye bir şart yok lakin 150-300 arası bi ücreti var hastaneden hastaneye değişen.

Hocam siz gemi adamı okur raporu aldınız mı ? Hastane de ne gibi uygulamalar var ?

Yok ben öyle yapıldığını bildiğim için söyledim bu sene giriyorum ben sınava :D
  • dragonborn95 D kullanıcısına yanıt
    Kan testi
    MR (Röntgen neyse artık :)
    EKG
    KBB
    Göz
    Psikoloji
    Cildiye tarzı genel bakıyolar.Sorun çıkacağını sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Woodpecker

Kan testi
    MR (Röntgen neyse artık :)
    EKG
    KBB
    Göz
    Psikoloji
    Cildiye tarzı genel bakıyolar.Sorun çıkacağını sanmam.

Ortopedi muane sırasında ne ye bakıyor ? Film filan istiyor mu yoksa genel hareketlere mi bakıyor ?

• dragonborn95 D kullanıcısına yanıt
    Ortopedi de genel harekete bakmıştı bende.Elini kaldır,diz çök,zıpla tarzı.Yani hareketi engelleyen kısıtlayan bişi var mı yok mu ona baktı.Tabi hastaneden hastaneye değişebilir.
  • Hocam müsait misiniz

• Mülakat yalan ya hangi okul yapıyor mülakatı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.