Şimdi Ara

İTÜ DENİZCİLİK MÜLAKAT GİR İÇERİ :( :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujikoki1 -- 6 Mart 2017; 17:19:39 >

• itü tuzla'da girdim bugün. anlatılacak bir şey yok, çok basit. elenen yok. ama çok bekletiyorlar. sabahtan gelip ikindide anca çıkabilirsin.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujikoki1 -- 6 Mart 2017; 17:19:51 >
  • Boy kilo olayında neye dikkat ediyorlar.Mesela ben 1.70-73 arası bi boydayım ve 87 kiloyum sıkıntı doğurur mu en fazla ne kadar olmalı kilo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CezaiEhliyet55

Boy kilo olayında neye dikkat ediyorlar.Mesela ben 1.70-73 arası bi boydayım ve 87 kiloyum sıkıntı doğurur mu en fazla ne kadar olmalı kilo?

sorun olmaz hocam. lakin ben aynı boyda 55 kiloydum diye azar işittiydim :D zaten mülakattan sonra bir daha uğramadım okula, bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leto Atreides II

quote:

Orijinalden alıntı: CezaiEhliyet55

Boy kilo olayında neye dikkat ediyorlar.Mesela ben 1.70-73 arası bi boydayım ve 87 kiloyum sıkıntı doğurur mu en fazla ne kadar olmalı kilo?

sorun olmaz hocam. lakin ben aynı boyda 55 kiloydum diye azar işittiydim :D zaten mülakattan sonra bir daha uğramadım okula, bıraktım.

Azar mı :D Çok mu zayıfsın dediler :D Alırız deseydin hocam :D
  • aynen hocam :) kilo alırım demiştim zaten ama ordaki herif pek dinlememişti. okula girerseniz eğer benim için bi şaplak atarsanız o adama sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leto Atreides II

aynen hocam :) kilo alırım demiştim zaten ama ordaki herif pek dinlememişti. okula girerseniz eğer benim için bi şaplak atarsanız o adama sevinirim :)

Hocam merakımı mazur göründe bıraktım demişsiniz hangi bölüme yöneldiniz acaba :D ?
  • yıldız bilgisayar mühendisliğine geçtim hocam :)
  • Karada kalmak daha mantıklı gelmişe benziyor hocam :D
  • aynen öyle hocam :D
  • sebeb neydi niye bıraktınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur365021

sebeb neydi niye bıraktınız

bana göre değildi hocam
  • Valla hocam açıkçası son haftalarda bende denizcilik yerine inşaat mühendisliğini mi tercih etsem diye bi düşünmüyor değilim :D En azından ayağımız yere basar mantığı ağır basmaya başladı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain_Cengaver

Valla hocam açıkçası son haftalarda bende denizcilik yerine inşaat mühendisliğini mi tercih etsem diye bi düşünmüyor değilim :D En azından ayağımız yere basar mantığı ağır basmaya başladı :D

aman ha anlık bi hevesle denizciliğe sarmayın benim gibi. gerçekten denizci olabileceğinizden ve mesleği sevebileceğinizden emin değilseniz denizciliğe sarmayın.
  • Yok be hocam ortaokuldan beri aynı plan kafamda dönüp duruyo :) Hayırlısı artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.