Şimdi Ara

itü cmpe bu sene kaçtan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
6.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Niye çakılsın 5 sene bu şekil burs verse kaliteli öğrenciler zaten okulun kalitesini arttıracak sonra kendiliğinden gelecekler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepüşüyenadam

Niye çakılsın 5 sene bu şekil burs verse kaliteli öğrenciler zaten okulun kalitesini arttıracak sonra kendiliğinden gelecekler

Diğer bölümler artmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4B83EF40A

Bu mesaj silindi.

hayır

• odtü ee geçen yıl hariç düzenli artıyordu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4B83EF40A

Bu mesaj silindi.

öğretmenlik, temel bilimler, sözel birçok bölüm, işletme, econ

aklıma gelenler bunlar

• Geçen sene girmiş bu sıralamadan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1000in altında olacağını düşünüyorum. Burslar öğrencilerin çoğunu cezbetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boğaziçi 420

koç 470

bilkent 500

odtü 1.300

itü 1.400

• odtü tam 1k itü 1.3k

• İlk 1k olacağı kesin

• An itibariyle Tr sayısal birincisinin ve üçüncüsünün tercih ettiği bölümdür. 1390la birinin giremediğini duydum. Burslar ve yurtdışı imkanı cezbediyor. Aslında geçen senelerde de burs miktarı güzeldi ancak bu sene yeni gelen rektörle mi alakalı bilmiyorum bayağı artırmışlar. Aylık 5k iyi para. Cmpe zaten yükselişte, üstüne bu fırsatlar... Tahmini 1200 civarı kapatmıştır. Geçen sene giren biri olarak bu sene giremezdim 

• quote:

Orijinalden alıntı: justbreathandrelax

An itibariyle Tr sayısal birincisinin ve üçüncüsünün tercih ettiği bölümdür. 1390la birinin giremediğini duydum. Burslar ve yurtdışı imkanı cezbediyor. Aslında geçen senelerde de burs miktarı güzeldi ancak bu sene yeni gelen rektörle mi alakalı bilmiyorum bayağı artırmışlar. Aylık 5k iyi para. Cmpe zaten yükselişte, üstüne bu fırsatlar... Tahmini 1200 civarı kapatmıştır. Geçen sene giren biri olarak bu sene giremezdim 

hocam 1390la girmesi gerek bölüme, bölüm 1880larda kapadı (ilerlemesi için bursların devam etmesi gerek yoksa burslar kaldırılırrsa eski sıralamasına döneceğini düşünüyorum, diğer bilgisayarlar yükselir de itü nün biraz sıkıntılı yükselmesi, zorluğundan dolayı gereksiz zorluyorlar)

http://www.salimunsal.com/dosya/2021_SAY_Taban_Puanlari_ve_Yaklasik_Siralari.pdf

----------------------------

sadece ilk 10dan türkiye 1. yazdı ama forumda güya türkiye 1-2-3. yazdı diye algı oluşturulmak istendi belki de

buradan inceleye bilirsiniz

1. itüye
    2. koça
    3. boğaziçine yerleşti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 3 Eylül 2021; 1:21:49 >

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

3. de İTÜ'ye yerleşti.

Aha bu da kaynak:

twitter
    “İTÜ olarak farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.🐝 #YKS2021’de TYT-SAYISAL Türkiye 3.sü Mehmet Onur da @itu1773 ailemize katıldı. Nice başarılarına hep birlikte şahitlik edeceğimize inanıyorum Onur. Yolun hep açık olsun.👏”
    https://mobile.twitter.com/ikoyuncu07/status/1432750245017014272

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fightforlive -- 3 Eylül 2021; 1:33:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    3. itü cengde sayın ankaratıplı, 2. yazdı demedik öyle deniliyor dedik lütfen çarpıtmayalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fightforlive

3. de İTÜ'ye yerleşti.

Aha bu da kaynak:

twitter
    “İTÜ olarak farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.🐝 #YKS2021’de TYT-SAYISAL Türkiye 3.sü Mehmet Onur da @itu1773 ailemize katıldı. Nice başarılarına hep birlikte şahitlik edeceğimize inanıyorum Onur. Yolun hep açık olsun.👏”
    https://mobile.twitter.com/ikoyuncu07/status/1432750245017014272

mümkün değil hocam bu hamda 3. olmuştur yerleştirmede değil hamda olması gerek çünkü

belki de ek puandan dolayı gerilemiştir sıralaması yerleştirmede 3.dür

medipoluniversitesiyoutube
    Medipol son 5 yıldır olduğu gibi bu sene de YKS şampiyonlarının adresi oldu.
    https://www.youtube.com/watch?v=OSC0HvTn_WU

• quote:

Orijinalden alıntı: refine1e

3. itü cengde sayın ankaratıplı, 2. yazdı demedik öyle deniliyor dedik lütfen çarpıtmayalım

ek puansız 3.dür hocam

ek puanla değişiyor, sıralamaları bir de 1800le kapadı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 3 Eylül 2021; 1:38:55 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.