Şimdi Ara

İtouch'ın içine flac atamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu alet flac formatlı dosyaları desteklemiyormu destekliyor ama itunes'da görünmüyor bile atmak istediğim flaclar direk itunes'un üzerine bırakmama ragmen gözükmüyor neden ve ne yapabilirim lütfen yardım edin

• Audio
    Frequency response: 20Hz to 20,000Hz
    Audio formats supported: AAC (8 to 320 Kbps), Protected AAC (from iTunes Store), MP3 (8 to 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (formats 2, 3, and 4), Apple Lossless, AIFF, and WAV
  • Ben flac formatındaki dosyaların desteklediğini bir çok yazıda okumuştum hatta daha kaliteli müzik dinlemek istiyorsan flac dosyalarını atacaksın ipoduna gibi bir cümleydi bir arkadaşımız söylemişti tam hatırlamıyorum ama nasıl atabilirim peki 320kb müzikleri ipoda?
  • iPod, Alac uzantılı Apple Lossless Audio Codec dosyalarını kullanır. İmzamda ''Sony Mp3 çalarlarınız için...'' adlı rehberde kullanılan dbpower programını ve Flac, Alac için gereken plug-in'leri yüklemelisin. Çevirmeden önceki yerde Alac seçmelisin ki Alac'a çevirilsin

Ayrıca PM attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figure -- 12 Aralık 2009; 13:47:38 >
  • Çok teşekkürler hocam ben anlamadım bu iTouch'ı müzikleri ilk dinlediğimde bittim sesine ama şimdi sanki müzikde birşeyler eksikmiş gibi geliyor daha kaliteliye yönelmemin sebebi bu zaten sesler dozajı yavaş yavaş artırıyo alet bundan sonrasında ne yapacağım hiç bilmiyorum:))
  • Apple lossless veya waw dosyalarına yönelmelisin, kayıpsız şarkılara
  • dbpoweramp music converter kullanarak flac dosyalarını apple lossless yada istedigin bir formata cevirebilir ve itunes e atabilirsin.Bu sekilde kullanıyor bircok kisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.