Şimdi Ara

Itopya'nin insanlari kandirmasi ve dolandirmasi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bilindik siteleri tercih etmek yapılacak en mantıklısı sanırsam ki onlarda bile bazen sorun yaşıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Qp bilişimi tavsiye ederim arkadaslar.iki gun icinde ekran kartim elime geldi 2 gun durdu kullanmadim hic sonra geri iade ettim 2 gunde param hesaba gecti ve bunlarin hepsi 1 hafta icinde oldu cok hizli firma.itopya'dan aldigim kasa da bu aksam elime ulasti 13 ya da 14. Gun sonunda..sorunu ups atanlar yalan soyluyor sorun tamamen itopyada kargolandi 2 gunde ups getirdi teslimat tarihine 4 haziran yazmislardi 3 haziran da geldi kargolarin hic bir sikintisi yok bu lanet firma da 2 kisi fln calisiyor herhalde ondan dolayi kargolar gec geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DelirinHOO D kullanıcısına yanıt
    iptaliniz ne zaman onaylanmisti acaba, benimde dun onaylanmistida hala para iadesi bekliyorum
  • İtopya bize reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünü kanıtlıyor.
  • Herhalde şu tarz sorunlu olaylar bir tek benim başıma gelmiyor.Hepsiburada n11 gibi yerlerden ve diğer internet sitelerinden yüzlerce alışveriş yaptım ve hepsini sorunsuz hallettim.geri gönderdiğim oldu,yanlış gelen oldu ama nedense böyle sorunlar yaşamadım.Herhangi bir yerden alışveriş yapıp sırf kargo gecikti diye şirketi kötülemenizi sanki paranızı çalmış gibi davranmanızı anlamıyorum.para iadesi konusunda zaten senin satış sözleşmende iade ne zaman yapılır hangi durumlarda olur vb. yazıyor.Zaten kargo gecikti diye orada çalışan kaç kişiye laf edilmesini de hiç anlamıyorum.Birde bir yeri de övmüşsünüz.Neden? kargo hızlı geldi diye mi?İnsanların hakkına giriyorsunuz böyle forumlarda saçma nedenlerden kötüleyerek şirketleri.Birazcık ticaretten anlasanız ufak gecikmeleri gözardı edersiniz zaten.Yarı fiyatına ucuz bulduğun şeyden aynı gün kargo mu bekleyecektin?Madem ucuz ürün alıyorsun bunlara katlanacaksın.

Şimdi de bana sararsınız.Yok öyle yok şöyle yok böyle diye.Ben hiçbir şey demeyeceğim.Sadece hayatınızda başarılar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.