Şimdi Ara

İTOPYA İndirimleri Bu Başlık Altından (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
11
Favori
28.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam mikrofon performansi nasil aşiri robotik oluyor genellikle kablosuzlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnergyHill kullanıcısına yanıt

Bu kablolu model.ben mikrofonunu takmadım Hyperx solocast var onu kullanıyorum.O olmasaydıda mikrofonu yeterdi incelemerini izlediğim için kalitesini biliyorum

• www.itopya.com
    Logitech G300S RGB Gaming Mouse| ITOPYA.COM
    https://www.itopya.com/logitech-g300s-rgb-gaming-mouse_u1138

189 TL uygun fiyata oyuncu mouse arayanlar kaçırmasın.

• FALCREB kullanıcısına yanıt

Yine aynı fiyata gelmiş. Düşünen varsa kaçırmasın. Ryzen 7 5800x 4500 TL.

• FALCREB kullanıcısına yanıt

1 sipariş geçtim teşekkürler

• www.itopya.com
    ASUS PRIME B560-PLUS 4600MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP DVI ATX Anakart | ITOPYA
    https://www.itopya.com/asus-prime-b560-plus-4600mhzoc-ddr4-soket-1200-m2-hdmi-dp-dvi-atx-anakart_u12754

1259TL

• www.itopya.com
    Logitech G G512 GX Blue Switch Türkçe Siyah Mekanik Gaming Klavye| ITOPYA.COM
    https://www.itopya.com/logitech-g-g512-gx-blue-switch-turkce-siyah-mekanik-gaming-klavye_u13358

Hatırladığım kadarıyla TR'de şu ana kadar satılan en düşük fiyat.

GX Blue en sesli switchdir fakat en iyi mekanik hissiyatınıda size verir. Bazıları bulunduğu ortamdan dolayı sessiz olmasını istiyor ondan gx blue'ya kötü diyor ama böyle bir sorununuz yoksa şahsen mekanik klavye diye bu parayı veriyorum, sessiz hissiyatı kötü olan mekanik switchli klavyelere para vermem.

Kısaca 500 TL'ye tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 26 Mart 2022; 18:16:22 >

• logitechin bu klavyesi en dandik olan model. 5-6 ay sonra dağılıyor resmen alacaklar dikkat etsin. baya baya ucuzun bile ucuz hissiyatlısı bir klavye.

• Perşembe günü monitör aldım, sözde cuma kargoya verildi, 2 gündür kargom nerede kısmına baktığımda nettrack diye bir siteye yönlendiriyor karşılaştığım durum bu.

Bu gönderi numarası için kargo detayına ulaşılamamıştır, tekrar deneyiniz.

arkadaş bir işi yapıyorsanız ya düzgün yapın yada yapmayın dk 1 mide bulandırdı.

• 1 yıldan fazladır rampage mekanik klavye kullanıyorum hala taş gibi en ufak çizik sorun problem yok.

Tabi logitech başarılı bir ürünü rampage içinden geçer o ayrı:)

• what_tha kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum 1 saat kullandım ne olursa olsun sorun geçmiyor pazartesi sabah iade işlemlerini başlatıyorum

• adoni kullanıcısına yanıt

kulaklıklar iade olmuyor diye biliyorum hijyen nedeniyle

• _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. nettrack sayfasında gönderi bulunamadı diyor. Sanırım kargoya vermeden sisteme girip çakallık yapıyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sabirya kullanıcısına yanıt

Benim deathadder v2 siparişimin takibi gözükmüyordu aynı dediğiniz gibi, o haldeyken geldi kargo. Yolda olabilir .

• Benimde corsair ssd de aynı durum oldu. Ertesi gün geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt

Tüketici hakem heyeti ile iade eder hocam. Ya seve seve alacak iadeyi yada thh ile alacak. Ben çok ürün iade ettim böyle. Aynı kulaklığı bende aldım eğer sorun varsa aynı şekilde iade edeceğim bende.

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt

amazonda 188 TL

• _OkNisT_ kullanıcısına yanıt

Netkargo sistemini tam oturtamamış henüz. Ama teslimat süreleri gayet iyi. Muhtemelen yarın teslim edilir sizin paketiniz.

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    Netkargoya 3 gündür bela okuyorum beşiktaşta oturuyorum olabilecek en merkezi yerlerden birindeyim 3 gündür her gün dağıtıma çıkarıyorlar ve adreste bulunamadı mesajı atıyorlar. 3 gündür bir kargo için evde bekliyorum dalga geçiyorlar resmen. Normal kargoların buraya getirmesi 1 gün bile sürmüyor lanet kargo 3 gündür evde yoksun diyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum özür diliyorlar aciliyet giriyorlar ertesi gün yine aynı. İtopya niye bu firmayla anlaşmış anlam veremiyorum parası neyse vereyim normal kargoyla yollasınlar şunu bi işlemci aldım 3 gündür evde nöbet tutuyorum işim gücüm var. Getirmeyi beceremiyorsanız gelip depoya ben alayım diyorum o da olmuyor. İstanbul içi alacak arkadaşlara uyarımdır uzak durun kanser olursunuz atlayın metroya metrobüse alabiliyorsanız itopya mağazasından teslim alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.itopya.com/gigabyte-512gb-nvme-m2-ssd-1700mb-okuma-1550mb-yazma_u10111

699 TL

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.