Şimdi Ara

İtopya hdd indirimi fake (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jokki sayesinde denedim Aldim bende bakalim ne olacak kutusunu gondermezler umarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozik -- 14 Mart 2019; 8:9:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler itopyanın mantığını çözdüm 360 tl ye yakın para benden çektiler benden benim gibi 200 kişi varsa paralarımızı 10 15 gün ha göndercem ha gönderdim diye tutsa vadesi ile iyi para alırlar diye düşünüyorum.. ne dersiniz
  • prozik P kullanıcısına yanıt
    eğer iptal etsinler direk arar ''kredi kartı hesap kesim tarihi 2 gün sonra paramı yatırın'' derim inşallah yatırmazlar bak nasıl tüketici mahkemesine gidiyorum bütün ssleri vs aldım sonuçta ödemeyi zamanında yapmazlarsa zarara uğramış olurum (banka faiz işletiyor) bu durumda mağdur olmam sebebi ile tüketici mahkemesinde tarafıma karar verilir diye düşünüyorum bence olay para pul değil olay tık alma site ziyaretçi rakamıını yükseltme sansasyon yaratma olayı bakalım görelim ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disintegrator -- 14 Mart 2019; 8:55:3 >
  • havale ile odeme secenegi ile satin aldim

ben aldiktan 5dk sonra urun kapatildi

gonderirler mi bakacagiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargoya verilen var mi

• Herkes bekliyor urunler hazirlaniyor diyor.. bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    bir çılgınlık var ama hadi hayırlısı
  • Aldın mı üstad bu fiyatda süper :) ben 8tb ı bekliyorum gönderecekler yoksa itopyayı yakarız forum ekibi olarak :D :D
  • Admin konuyu biten fırsatlara alma baksana adamlar fırsatı verip verip duruyor bir bitirip bir fırsat yapıyorlar... Yada firma iflas ettim diyecek paralarımızın üstüne yatacak..
  • beni arayip iptal ettiler gonderemeyeceklerini soylediler gecmis olsun

• aynı üründe bu 2. defa fiyat hatası.

İndirim gibi gösterip, fiyat takip sitelerine bildirim göndererek o günlük siteye inanılmaz bir hit çekiyorlar. o site baya bir click yiyor. Sonra ürün iptal ediliyor haliyle. Bu da suç olmalı.
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde üyelik vs. oluşturtuyorlar diğer ürünlere baktırıyorlar vs. vs.
  • beni aramadılar arasınlar onlara diyecek laflarım var ayıptır o zaman stokda var yok göstermek ne demek ayıptır..
  • FpsMachine kullanıcısına yanıt
    üstad ne dediler telefonda tam olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozik

üstad ne dediler telefonda tam olarak.
    Hocam havale ile odemeyi secmistim ben.

Yetkili arayarak bir hata yaptiklarini urunu bu fiyattan bile kendilerinin almadigini gondermelerinin mumkun olmadigini ve hemen simdi ucret iadesi yapacaklarini soylediler.

aninda ucreti iade ettler bende durum oyle

• Valla şu an resmen suç işliyorlar olmayan bir fiyat verip usulsüz rekabet oluşturuyorlar eğer ürünü göndermezlerse elimdeki ssler işe rekabet kurumuna başvuracağım adamlar hala fiyat manipulasyonu yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende paramı alırım sonrasında gerekli itirazı yaparım SS leri olmadı paylaşırız dolandırıcılar..
  • son durum nedir

• arayan soran yok kargolayanda yok bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.