Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu asusun modemi almaya değer mi iyi midir ? VDSL e geçmeyi düşünüyorum adsl bıktırdı artık
  • kendi adamları başarılı yazıyor
  • Dün saat 13:30 civarı bir Arctis 3 siparişi geçtim ancak hâlâ hazırlanıyor yazıyor. Stokta görünen bir ürünün kargolanmasının bu kadar uzun sürmesi normal mi?
  • ilk mesajda belirtilen mousepadi almak için sitenize girdim fakat fiyat 29 tl değil 65 tl olarak gözüküyor.

https://www.itopya.com/addison-rampage-combat-zone-xl-800-300-4-mm-gaming-mousepad/
  • Anakart aldım bi hafta sonra kargoya verildi ama bios güncellemesi yapılmıştı saolsunlar. Fakat ya braketi düşürdum yada göndermediler telefon ile defalarca aradım ama açmıyorlar bende başka şekilde hallettim bundan sonra çok uygun olmaz ise diğer yerlerden dusunmem braketi ben kaybettim diyelim yine de telefonu acmamalari kabul edilemez .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Dün saat 13:30 civarı bir Arctis 3 siparişi geçtim ancak hâlâ hazırlanıyor yazıyor. Stokta görünen bir ürünün kargolanmasının bu kadar uzun sürmesi normal mi?
    Şu mesajımı hatırlarsınız, ürünü bugün (09.08.2018) de aldım. Ama bilin ne var? Kulaklık bozuk, çalışmıyor. Kulaklık ile gelen kablolar sağolsun hem telefonda hem de PC'de denemenize olanak sağlıyor. Bugün ikisinde de denedim, sonuç hüsran. Gelen mal bozuk. Bakalım iade kabul edecekler mi, talep açtım. Olan giden paradan öte zamanıma oldu. Koca bir eksi var artık bu firma için kafamda.
  • İndirimli dediğiniz fiyatlar bile diğer satış noktalarındaki fiyatlar ile ya aynı yada daha pahalı. Bu ürünleri alacak olanlar zaten kılı kırk yaran insanlar yapmayın bunu

• Dolar 7'den sonra hiç birşey alınmaz artık. 2-3 aydır araştırma içindeydim, birden tüm ürünler neredeyse x2 zamlandı. Oyun bizim için bitti, yine 6 yıllık külüstüre kaldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 14 Ağustos 2018; 3:31:22 >
  • ss apex klavye 250 tl degil ?
  • Not : Sitemizdeki ürünler Dolar üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle Dolar kurundaki değişimler ürün fiyatlarına artı veya eksi yönde yansımaktadır.

bi adet hediye olarak k95 alıcaktım enson 899 tl idi şimdi ise 1.446tl nice fiyaat.
  • İndirimleri ben mi göremiyorum :) yoksa indirim yerine başka bir şey mi var :)
  • ozkan_mee O kullanıcısına yanıt
    fiyatlara indirim değil kaldırım yapmış bunlar
  • 300liralık klavye 800tl peki. alırız hemen ayıp ediyonuz :D
  • Rival 600 300 tl diyor ilk mesajda. Sitede fiyatı 469 Tl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nzxt H700 için bir güzellik yap alalım be güzelim ?

K70 RGB Klavye
    Nzxt H700
    Nzxt Usb HUB
    Nzxt HUE +

bunlarıda alcam 2-2.500 tl lik mal alıcam
  • Corsair Gaming K70 LUX Kırmızı LED Cherry MX Red Türkçe Gaming Mekanik Klavye 399 ₺

Bu fiyata tekrar düşer mi acaba?

• 11 bin liraya ekran kartımı olur yahu 11 bin

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

11 bin liraya ekran kartımı olur yahu 11 bin
    Gönül isterki 1.100TL'ye verelim.Fiyatlar Global olarak Dolar üzerinden belirlenmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itopya.com -- 20 Ağustos 2018; 21:31:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Gönül isterki 1.100TL'ye verelim.Fiyatlar Global olarak Dolar üzerinden belirlenmektedir.

Alıntıları Göster
    Sizde haklısınız valla bu fiyatlardan alan çıkar tabi ama baya bir düşüş yaşanır gibime geliyor

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.