Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
141
Favori
1.124.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitede indirime girecek ürünler ve fiyatlar bellimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız telefonlar iyi kapışılıyor ha. Sepete kaç kere mate 10 lite ekledim hepsi uçtu gitti.

• P20 nerede avantajlı şuanda?
  • P 20 128 3570 hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: sama

P 20 128 3570 hepsiburada
    Hep öyle zaten 3-4 haftadır. Ayrıca Hepsiburada satıcılı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrossBench

Hep öyle zaten 3-4 haftadır. Ayrıca Hepsiburada satıcılı değil.

Alıntıları Göster
    Hepsiburada satıcılı telefon ben göremiyorum ki. Mate 10 lite bakıyorum ben de, hepsiburada yok. Sizin telefonun fiyatı iyi gibi ama, tabii tercih meselesi. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

• Hepsiburada'da indirim başladı mı başlamadı mı anlamadım. İndirimli fiyatlar var ve o fiyatlar üzerinden alışveriş yapılabiliyor; ama gece bir daha mı indirim olacak anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shimmer -- 22 Kasım 2018; 23:3:3 >
  • Hepsiburada ayıp ama, çok ayıp. Hatta çok.. Neyse, 150 üzeri kargo bedava ne ya. 50 üzeri iken 150 ayıp değil de nedir. Bari 75 yap 80 yap. Efsane dediğiniz bu muydu? Adilik başka bir şey değil. Gerçekten çok çok çok çok ayıp ettiniz yurdum insanına karşı.

• Hepsiburada resmen balon çıktı kaç haftadır fiyatlara bakıyorum en fazla 100 lira oynamistir ürünler o kadar tlf la inecek vs dediler resmen dalga geciyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben HB yi Bugun Ticaret Bakanligina şikayet ettim ( Alo 175)

Herseyi nerdeyse fiyatlamislar. Ticaret Ahlaksızlığıdır bu.Cöp almamak lazim bunlardan.Amazon geldiginde hoşuma gitmemişti ama bir atasözü vardir " Dinsizin Hakkından İmansız Gelir " diye.Tam bunlara uygun.

• Monitör indirimleri fos
  • https://www.itopya.com/gigabyte-z390-aorus-pro-intel-z390-9th-gen-intel-soket-1151-ddr4-4266mhzoc-rgb-anakart/

hb de 1226 mı ne olmuştu sizde fiyat bile değişmedi üzdünüz stok da bitti diğer tarafta..
  • o kadar bekledim çöp çıktı
  • Amazoncom da başladı mı indirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu siteye ulaşılamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: s0kup

o kadar bekledim çöp çıktı
    Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz ,

ADATA 120GB SU650 520MB Okuma/320MB Yazma/ 3D NAND Sata3 2.5'' SSD ' yi 99 ₺ ' den ,

ADATA 480GB SU650 3D NAND Sata3 2.5'' SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma) ' yi 299 ₺ ' den

HyperX Alloy FPS Blue Switch Gaming Mekanik İngilizce Klavye ve HyperX Çanta hediyesiyle 279 ₺ ' den alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz ,

ADATA 120GB SU650 520MB Okuma/320MB Yazma/ 3D NAND Sata3 2.5'' SSD ' yi 99 ₺ ' den ,

ADATA 480GB SU650 3D NAND Sata3 2.5'' SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma) ' yi 299 ₺ ' den

HyperX Alloy FPS Blue Switch Gaming Mekanik İngilizce Klavye ve HyperX Çanta hediyesiyle 279 ₺ ' den alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    klavyeyi almaya çalışıyorum fakat siteye girmiyor.

• itopya.com kullanıcısına yanıt
    Site gitmiş bro

• hocam site çökmüş site
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    Siteye girebilmeyi diliyorum öncelikle.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.