Şimdi Ara

İtopya'dan monitor alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce itopya'dan hic alisveris yapmadim bayram firsatlarinda asus tuf 27" itopya da 2000 tl dusunce siparis ettim fakat icimde pek rahat degil.internette bazilarina defolu monitor gonderilmis ve iade almiyorlar gibi sikayetler var acaba bu tarz sikinti yasayablar var mi? Aranizda monitor geldiginde ölü piksel cikarsa nasil iade edicem daha önce edenler var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelirinHOO -- 25 Mayıs 2020; 14:54:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mouse hediyeli monitör alacaktım ama mouse gönderilmedi diye çok şikayet var almadım gerek yok.
  • ben daha çok degişim iade konusunda tereddütlerim var açıkcası ilk defa alışveriş yaptıgım için
  • Ben oradan mouse pad bile almam.

Çok şikayet var.
  • Şu sıralar aşırı yoğunluk var diye biliyorum. Umarım gönderirler de bakarsın sıkıntı var mı diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haklisiniz valla n11 vs den ayni anda siparis verdigim hersey kargolandi bir tek itopya da hareket yok.musteri temsilcisi vs de yok siparisi iptal etmeyi dusunuyorum ama iade de vermiyorlarmis gibi sikayetler var galiba 3 4 kisi calisiyorlar anlamadim gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.