Şimdi Ara

ITOPYA'DA HAFTA SONU MONİTÖR FIRSATLARI!!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3.172
Cevap
103
Favori
514.992
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> ITOPYA'DA HAFTA SONU MONİTÖR FIRSATLARI!!!
Giriş
    218 Mesaj

Saolun hocam bi şansimi deneyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    acura07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: slimshadyy

Saolun hocam bi şansimi deneyim
    Umarım çözerler.

Genel bir yazı..

Ürünü itopya dan alıp geri itopyaya gönderip işlemleri uzatıyorsunuz sadece.
    İtopyada sizden gelen ürünü servise yönlendiriyor sonuc olarak. Değişimede servis karar veriyor.

İade işlemi yapmayacaksaniz daha hızlı çözüm olacaktır.

|
    |
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
    • Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad
  • Yarbay
    3551 Mesaj

Ürünü aldığım zaman bozuk ise servisle uğraşacak olan ben değilim firmadır, o süre zarfında da bana aynı ürünün sıfırından verilir. Siz yapıyorsunuz diye normalmiş gibi göstermeye çalışmayın hocam saçmalıktan ibaret bu.
    |
    |
    acura07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Ürünü aldığım zaman bozuk ise servisle uğraşacak olan ben değilim firmadır, o süre zarfında da bana aynı ürünün sıfırından verilir. Siz yapıyorsunuz diye normalmiş gibi göstermeye çalışmayın hocam saçmalıktan ibaret bu.
    bunun bir benzerini bana itopya yetkilisi de söyledi, ürünü sıfır almışım, elime gelmiş bozuk.

vay efendim neymiş garantisine gönderilecekmiş 20 gün sürermiş. hadi aylarca kullanırsın bozulur, garantiye gönderirsin beklersin falan bu normal ama sıfır ürünün garantiye gönderilmesi nerede görülmüş? ha firma kendisi gönderir sonra o ayrı mesele.

"ben ürünü sıfır almışım ne 20 gününden bahsediyorsunuz?" dedim. böyle saçma şey olmaz. neyse ki bu 20 gün bekleme olayına kalmadan çalışan bir ürünle değiştirip gönderdiler en sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 5 Ocak 2020; 16:50:6 >

Legion 7.0.3 Türk Guildi
    discord.me/legion

• Yarbay
    10153 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Hangi firma yapıyor dedipinizi?
    İade yada servis üzerinden değişim.
    Servis üzerinden değişim alacaksam ne diye site üzerinden ugraşayım?
    Ülkemizi Avrupa ülkesi felan sanıyorsunuz. Bu durum normal demedim ama bu bir çözüm yolu. Hemde çok daha kısa yoldan.

|
    |
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
    • Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad
  • Binbaşı
    1019 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

bunun bir benzerini bana itopya yetkilisi de söyledi, ürünü sıfır almışım, elime gelmiş bozuk.

vay efendim neymiş garantisine gönderilecekmiş 20 gün sürermiş. hadi aylarca kullanırsın bozulur, garantiye gönderirsin beklersin falan bu normal ama sıfır ürünün garantiye gönderilmesi nerede görülmüş? ha firma kendisi gönderir sonra o ayrı mesele.

"ben ürünü sıfır almışım ne 20 gününden bahsediyorsunuz?" dedim. böyle saçma şey olmaz. neyse ki bu 20 gün bekleme olayına kalmadan çalışan bir ürünle değiştirip gönderdiler en sonunda.

Alıntıları Göster
    Hocam süreç nasıl işledi kargo ile gönderip not mu yazdınız bende fare aldım çalışmadı hafta onu araya girince yarın değişim için göndereceğim umarım servise gönderilip bekletmezler yenisini gönderirler

• Yüzbaşı
    296 Mesaj

steelseries uygulmasını kurdunuz mu ? rgb ayarlaması için kurmanız gerek değişim konusunda ise ben aldığım hdd yi 3 ay beklemiştim haberiniz olsun :D
    |
    |
    mrsavas02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Hocam süreç nasıl işledi kargo ile gönderip not mu yazdınız bende fare aldım çalışmadı hafta onu araya girince yarın değişim için göndereceğim umarım servise gönderilip bekletmezler yenisini gönderirler

Alıntıları Göster
    evet kutunun içine not yazdım şöyle şöyle çalışmıyor, aynı ürün geri gönderilmesin lütfen çalışan bir ürün ile değişimini rica ediyorum yazdım. sağolsun teknik servis çalışanları nota uygun şekilde aynı model çalışan bir ürünü gönderdiler.

Legion 7.0.3 Türk Guildi
    discord.me/legion

• Binbaşı
    1019 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SheKilLll

steelseries uygulmasını kurdunuz mu ? rgb ayarlaması için kurmanız gerek değişim konusunda ise ben aldığım hdd yi 3 ay beklemiştim haberiniz olsun :D
    Hocam 2 gün bekledim araştırdım engine 3 kurdum tüm versiyonları denedim olmadı sıkıntılı fare kardeşime de aldık aynısından takar takmaz çalıştı rgbli programsız sonra program kurup istediğin gibi ayarlanır bendeki olmuyor takar takmaz çalışmıyor değişim talep ettim bugün gönderdim ürünü ups koduyla not yazıp 5 defa ürün aldım ayrı ayrı sorunsuz ben memnunum itopyadan umarım yine sorunsuz değişim yapar gönderirler :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

evet kutunun içine not yazdım şöyle şöyle çalışmıyor, aynı ürün geri gönderilmesin lütfen çalışan bir ürün ile değişimini rica ediyorum yazdım. sağolsun teknik servis çalışanları nota uygun şekilde aynı model çalışan bir ürünü gönderdiler.

Alıntıları Göster
    Aynı şekilde gönderdim bende bugün ellerine ulaşınca arayıp konuşayım birde aynı fiyata razer deathadder elite var 2side 299 tl idi acaba onu mu alsam izin verirler mi
    |
    |
    Arkadaşlar uygun fiyatlı ATX kasa ihtiyacım var. Tavsiye verebilecek olan var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Hocam 2 gün bekledim araştırdım engine 3 kurdum tüm versiyonları denedim olmadı sıkıntılı fare kardeşime de aldık aynısından takar takmaz çalıştı rgbli programsız sonra program kurup istediğin gibi ayarlanır bendeki olmuyor takar takmaz çalışmıyor değişim talep ettim bugün gönderdim ürünü ups koduyla not yazıp 5 defa ürün aldım ayrı ayrı sorunsuz ben memnunum itopyadan umarım yine sorunsuz değişim yapar gönderirler :)

Alıntıları Göster
    SS uygulamasını kurunca da mı RGB çalışmadı?

Bendeki cihaz da takar takmaz rgb açmıştı ama ürünlerin FW versiyonları farklılığından ilk bağlantıda kapalı olarak çalışma durumu olabilir, başka pc'de de denediniz mi?

• Binbaşı
    1019 Mesaj

Hocam 3 ayrı pc de denedim en son sürüm olsun birkaç farklı engine 3 sürümü de denedim çalışmadı mouse 4 +5+cpi tuşuna basınca fare hareket ediyor ama rgb yok sonra uygulama bana güncelleme gösteriyor yoksa Rival 600 ayarına giremiyorum güncelleyince Bu sefer hareket de etmiyor yine sabit duruyor kardeşime de aldık ilk takışta çalıştı ben ürünü gönderdim bugün itopya ya ulaştı değişim yapıp gönderin dedim umarım bekletmezler 2 haftadır kullanamadım fareyi
    |
    |
    zinedine_zidane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şirket üzerine aldığım monitörü önce 15 gün oyalayıp sonra faturanın kurumsal olması sebebiyle cayma hakkını kullanamayacağımı söyleyen firma(!) Attıkları bilgilendirme mail şablonu dahi kurumsallıktan uzak ve boş görüntüleniyor. Diğer yanda aynı monitörün geri gönderiminin 3. gününde sorgusuz sualsiz ücret iadesini yapan firma(HB).
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    |
    |
    Çarşamba elinize ulaşan steelseries Rival 600 farem bugün cuma hala aradım henüz sisteme kaydolmamış görünmüyor işlem sırası var deniyor bu nasıl bir yoğunluk ya eleman yetersiz ya başka öncelikler var aynı ürün bir arkadaşım daha aldı oda çalışmadı elden getirdi aynı gün değişim yapılıp verildi ben daha hala küçücük farenin kaydolup değişmesini bekliyorum haftasonu girmesin diye rica ettim yine lanet haftasonu girdi yorumsuz...

Elden alabilen alsın öneririm ama online olarak benim gibi sabırsız iseniz düşünün güvenilir bir yer ama sabırsızlar için ömür törpüsü 5. Ürünüm bu aldığım
    |
    |
    Şu bilgisayar kasalarında bir indirim yapın uzun zamandır onu bekliyorum

|
    |
    Bazı fiyatları indirmeyi unutmuşsunuz sayın itopya.com
    Msi Laptop, viewsonic monitör vs

|
    |

|
    |

Yarıyıl tatili geldi sistem çıkartıp videoları döndürmeniz lazım sayın Stokta Yok firma yetkilileri.

Ayrıca bu kadar şikayet alıyor olmalarının temel sebebi müşteri odaklı değiller ve çözüm üretmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 11 Ocak 2020; 14:43:36 >
    |
    |
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.