Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.577
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    havale ile monitör siparişi verdim öğlen. ne zaman kargoya verilir acaba? ödeme bekleniyor diyor hala. mail adresinize dekontu atmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Yazdığımız mesajda sadece AOC marka monitörlere ölü piksel testi yapıldığı kanısına nereden vardığınızı anlamadım ancak tüm monitörlere mağazamızda ölü piksel testi yapılmaktadır.

Alıntıları Göster
    siz sadece AOC marka ürünlerde ölü pixel durumunda değişim yapıldığını belirttiğiniz için öyle anladım, tüm ürünlerde ölü pixel testi yapılarak problem durumunda direkt değişim yapıyorsanız tabiki daha iyi olur.
  • megalomenyak kullanıcısına yanıt
    Monitörler kapalı kutu ürünler olduğu için ve ölü piksel testinde sizler yanımızda olamayacağınız için internet alışverişlerinde ölü piksel testi yapılmamaktadır, kapalı kutu ürünlerin tamamı için bu prosedürümüz geçerlidir yanlış anlaşılmaların önüne geçebilmek amacıyla ancak eğer ölü piksel çıkarsa ürünü bize değişmesi için ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz elbette.
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    Sizlere kargo gönderimi ücretli diyorlardı?
    Ücretsiz kargo seçeneği mevcutsa ürünlerinize neden yansıtmıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meku

siz sadece AOC marka ürünlerde ölü pixel durumunda değişim yapıldığını belirttiğiniz için öyle anladım, tüm ürünlerde ölü pixel testi yapılarak problem durumunda direkt değişim yapıyorsanız tabiki daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    Mağazamızda talep etmeniz durumunda tüm monitörlere ölü piksel testi yapılmaktadır yanlış anlaşılma olmasın ancak ölü piksel çıkması durumunda markaların tutumları farklılık göstermektedir. Soru, 24G2U özelinde geldiği için AOC'nin gaming serisindeki tutumundan bahsettik cevabımızda, farklı markaların farklı tutumları olabiliyor ve bu dönemsel olarak revize edilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Sizlere kargo gönderimi ücretli diyorlardı?
    Ücretsiz kargo seçeneği mevcutsa ürünlerinize neden yansıtmıyorsunuz?
    Sorunun nerede olduğu tespit edilip garantiye gönderilmesi gereken tekli ürünlerin tamamında kullanıcılarımıza ücretsiz olarak servis yönlendirmesi sağlamaktayız.
  • 2 arkadaşım monitör aldı fiyatlar bence çok çok çok iyi. tebrik ederim itopya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturl

AMD Wraith Max Cooler RGB Led İşlemci Fanı fiyatı iyi gibi alınır mı?

Bende Stealth fan var normalde sıcaklık problemim de yok ama fiyatı böyle düşmüşken almak cazip geldi.

Baktım her yerde 450 TL wraith max işlemci fanı.
    Ben de almayı düşündüm sonra vazgeçtim. AM4 anakartlara montajı çok zormuş.
    https://www.amazon.com/product/dp/B074RNSCJM#customerReviews

Wraith Spire RGB kullanıyorum.

@GeçerkenUğradı Arctic Freezer 34 eSports aklımda hocam. Montajı kolay mı?
  • Son 680x'i de ben aldım.

Teslimat seçeneği olarak Acıbadem'deki mağazadan alacağımı belirttim. O seçeneği seçince altta bir bilgilendirme yazısı geldi ama ben aceleden inceleyemedim. Cumartesi günü mağazaya gittiğimde ürünü alabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Ben de almayı düşündüm sonra vazgeçtim. AM4 anakartlara montajı çok zormuş.
    https://www.amazon.com/product/dp/B074RNSCJM#customerReviews

Wraith Spire RGB kullanıyorum.

@GeçerkenUğradı Arctic Freezer 34 eSports aklımda hocam. Montajı kolay mı?

Alıntıları Göster
    Biraz uğraştırıyor malesef :)
  • recon0732 kullanıcısına yanıt
    Dostum senden bir ricam daha var , ram ve psu lu kasa lazım bana ,burada şunun fiyatı gerçekten uygun bunları al diyeceğin ürün var mı ? Şuan eksiklerim 8gb yada 8x2 ram ,HDD ve PSU lu kasa bunlarıda tamamlamam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 22 Kasım 2019; 16:34:56 >
  • RAIZEN kullanıcısına yanıt
    Merhaba, seçenekte yazan yazı için:
    10 gün beklemem gerekiyor anladığım kadarıyla, değil mi?

• Onlarca olumsuz yoruma rağmen, şahsım adına sizi bir deneyeyim dedim. Açıkçası hayal kırıklığı oldu. Aoc 24G2U monitör satın aldım. Nakit ! Bugün bir şekilde 22 dakika bekleme süresinden sonra müşteri hizmetlerinize ulaşıp ne zaman kargolanacağını sordum. 22 dakika gibi absürt bir süre beklediğime mi yanayım, yoksa çalışanınız korgolama süresi için 10 gün demesine mi yanayım bilemedim. Açıkçası iptal etmeyi düşünmüyor değilim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Ha önce biz satışı yapıyoruz, sizin paranızı bir 10 gün işletip, gelen sipariş sayısı kadar ürünü sonrada distrübütörden çekiyoruz diyorsanız onu da bilelim ki gardımızı alalım.
    benim sorunuma cevap verirmisiniz. pm de attım.
  • Yoğun talebi karşılayamamalarını anlıyorum ama keşke şu teslimat süresi 5 gün gibi bir süre olsaydı.

• mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    Sen önyargıların nedeniyle kendi kendine dert yaratmışsın, hayal kırıklığı olacak birşey yok.

Hepsiburada bile BF nedeniyle super hızlı teslimat ürünlere 15 gün vs. veriyor.
  • Arkadaşlar yardım edin eksiklerim var , bana uygun fiyatlı işimi görecek 1tb HDD 256gb SSD , PSU lu kasa ve 8gb ram lazım 8x2 de olabilir, öneriniz nedir ? Hangi ürünlerin fiyatı size göre uygun ne almalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 22 Kasım 2019; 16:55:26 >
  • mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, normal dönemlerde monitörler en geç 3, genel ise ertesi gün kargoya verilmektedir ancak bu kampanyada diğer firmaların aksine yüksek stok adetli ve düşük fiyatlı olarak kampanyaya girdiğimiz için kargo sürecinde bu döneme özel olarak bu şekilde bir esnemeye gidildi ki 10 günlük sürecin de maksimum süreç olduğunu belirtebilirim.

Gardınızı almanızı gerektiren bir durum bulunmamaktadır çünkü dediğiniz gibi bir şey mümkün değildir. Eğer öyle olsaydı şu an mağazadan satışlarımız devam etmezdi. Ürününüzü en hızlı şekilde çıkarmak için çalışıyoruz, kargo sürelerini mümkün olduğunca kısaltmaya çalışıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba, normal dönemlerde monitörler en geç 3, genel ise ertesi gün kargoya verilmektedir ancak bu kampanyada diğer firmaların aksine yüksek stok adetli ve düşük fiyatlı olarak kampanyaya girdiğimiz için kargo sürecinde bu döneme özel olarak bu şekilde bir esnemeye gidildi ki 10 günlük sürecin de maksimum süreç olduğunu belirtebilirim.

Gardınızı almanızı gerektiren bir durum bulunmamaktadır çünkü dediğiniz gibi bir şey mümkün değildir. Eğer öyle olsaydı şu an mağazadan satışlarımız devam etmezdi. Ürününüzü en hızlı şekilde çıkarmak için çalışıyoruz, kargo sürelerini mümkün olduğunca kısaltmaya çalışıyoruz.
    Bu 10 gün kargolama sadece monitörler için mi geçerli ? Yoksa tüm ürünlerde mi ? Örneğin Hazır Sıvı soğutmalar tahminen kaç günde kargo olur ?
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.