Şimdi Ara

ITOPYA'DA GELENEKSEL HAFTA SONU FIRSATLAR BAŞLADI!!! [İLK MESAJ GÜNCEL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.508
Cevap
55
Favori
404.675
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> ITOPYA'DA GELENEKSEL HAFTA SONU FIRSATLAR BAŞLADI!!! [İLK MESAJ GÜNCEL]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    17 Mesaj

ölü piksel iadelerinde nasıl bir yol izliyorsunuz?
    |
    |
    itopya.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cagdass07

AOC 24" 24G2U 144Hz önerir misiniz arkadaşlar?
    tavsiye ediliyor. ben aldım şahsen bakalım nasıl olacak. 24 inc te tamamsan kaçırma derim 1000 tl iyi fiyat
    |
    |
    MF120L'ye 1 tane alma sınırı konulmuş bana 3 adet lazım, yani ufak çaplı ürünlere stok sınırı getirilmesi saçma bence.

SE Xperia™ Neo
    Acemi Android Kullanıcısı
  • Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nikriz Rüyası

ölü piksel iadelerinde nasıl bir yol izliyorsunuz?
    Genelde işi yokuşa sürüyolar hatta monitörü garanti dışına çıkarmak için bazı yerlerini kırdıklarını söyleyenler var şikayetvar sitesinde, ben de aldım bir adet Aoc 24g2u ama bakalım, umarım bir sorun yaşamayız yoksa işi uzatıyolar ve paranı tüketici hakem heyetinden alıyosun gibi duruyo.
    |
    |

Merhaba, yetkili servislerin kararı doğrultusunda her firmada olduğu gibi ilerlemekteyiz birbirine yakın aynı bölgede 3 adetten daha fazla piksel de değişim olmaktadır.Farklılık Aoc markasında yer almaktadır kendilerinin gaming modellerinde full destek bulunmaktadır.
    |
    |
    Nikriz Rüyası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok haklısınız 1 adet fan kimseye yetmez, tavsiyeniz için teşekkür ederiz adet olarak maksimum sayıyı bu ürün özelinde 3 yapmış bulunuyoruz.
    |
    |
    turxath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,baktınız model üst modeli olan RX590 olabilir mi?

https://www.itopya.com/asus-rog-strix-radeon-rx590-8gb-gddr5-256-bit-ekran-karti/
    |
    |
    legend58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3700x kampanya ya dahil değil mi yoksa stokları mı bitti biz siteye giremeden. İndirime girmesini beklerdim açıkçası.
    |
    |
    Bahsedilenler: itopya.com

Telegram demişken Mert hocam sen mi varsın bu hesabın arkasında?

"Farklılık Aoc markasında yer almaktadır kendilerinin gaming modellerinde full destek bulunmaktadır." cümlesi ile neyi kastettiniz?

Diyelim monitör geldi, 2 adet ölü piksel tespit ettik ya da sonradan kırmızı piksel belirdi, ki bu bahsettiklerim forumlarda okuduğum kadarıyla bu monitörün genel sıkıntılarındanmış. Ne olacak, sorunsuzca iade edebilecek miyiz?

Bu konuya açıklık getirirseniz çok iyi olur.
    |
    |
    itopya.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Onbaşı
    17 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba, yetkili servislerin kararı doğrultusunda her firmada olduğu gibi ilerlemekteyiz birbirine yakın aynı bölgede 3 adetten daha fazla piksel de değişim olmaktadır.Farklılık Aoc markasında yer almaktadır kendilerinin gaming modellerinde full destek bulunmaktadır.
    daha doğrusu şunun cevabını bekliyoruz sizden. 1 veyahut daha fazla ölü piksel, ışık sızması vesaire gibi memnun kalmadığım sebeplerden ya da gayet de sebepsizce, ürünü test ettikten sonra cayma hakkımızdan faydalanmak istediğimizde sıkıntı yaratıyor musunuz?
    |
    |

Merhaba, istesek de maalesef her ürünü kampayaya sokamayabiliyoruz 3700X'de o ürünlerden biriydi sonra ki kampanyalarımız da gerekli çalışmaları yapmak için yetkili ekip arkadaşlarıma iletmiş bulunuyorum.
    |
    |
    ThePlakumat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aoc markası ölü piksel gibi konularda adet fark etmeden değiştiren tek marka olma özelliğini taşıyor sorun var ise yenisi ile değişimi en hızlı şekilde sağlıyor o konuda bir sorun kafanız da kalmasın kesinlikle.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu fanların ciddi bir fayda sağlayacağına inanmıyorum açıkçası. Ben egzoz fanı olarak aldım. Sırf renkli bir görünüm olsun diye tercih ettim.
    |
    |
    Wigglesticks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Firma Yetkilisi
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

Fanlar iş görür mü hocam herhangi bir araştırma yaptınız mı?Eğer düzgünse 2 adet almayı düşünüyorum bende.Kasa şuan tek 120mm ile idare ediyor ryzen 3600 yanıyor malesef core boostu kapatmak zorunda kaldım.

Alıntıları Göster
    Merhaba, araya girmiş gibi oldum ama kasana kesinlikle fan alman gerekiyor güncel bir tasarım değil o kasayı hava desteksiz bırakmamak önemli.

• Firma Yetkilisi
    4 Mesaj

Mert bey size her zaman yardımcı olmak istiyor bu saatte bile hala buralarda olabilir mesela fakat kendisi çok yoğun dönemler de her zaman aynı şekilde yardımcı olamıyoruz birden fazla rolü mevcut firmamız içerisinde kendisi özürlerini diliyor elinden geldiğini kadar yardımcı olmaya çalıştığını belirtiyor.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla ne ile soğutacağımı bilemedim onun için arayışlardayım.85 dereceleri görüyor core boostu kapadımda biraz rahatladı.Diğer rakip sitedeki 499 liralık 3lü set çok tatlı fakat sistemi daha yeni topladım 500 lirayı şuan için fana vermekte bu ara bütçeyi sarsar.

Teşekkürler.Steam indirimlerinde malum başlıkta görüşmek üzere
    |
    |
    Bahsedilenler: XanthiN
    CPU: AMD Ryzen 5 3600 | GPU:MSI RTX 2060 SUPER GAMING X | RAM: 2x 8GB Corsair Vengeance Rgb Pro 3600MHz | Anakart: MSI B450 Tomahawk Max |HDD: Western Digital 1TB 7200RPM | Kasa: Zalman MS800 Plus | PSU:Evga SuperNova 750 P2 80 Platinum
  • Binbaşı
    1896 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba, araya girmiş gibi oldum ama kasana kesinlikle fan alman gerekiyor güncel bir tasarım değil o kasayı hava desteksiz bırakmamak önemli.

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsunuz itopya bey ama eli yüzü düzgün fanlarda kapıyı 150 liradan açıyorsunuz, 3 fan parasına zorlasak eli yüzü düzgün yeni kasa alınıyor
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 3600 | GPU:MSI RTX 2060 SUPER GAMING X | RAM: 2x 8GB Corsair Vengeance Rgb Pro 3600MHz | Anakart: MSI B450 Tomahawk Max |HDD: Western Digital 1TB 7200RPM | Kasa: Zalman MS800 Plus | PSU:Evga SuperNova 750 P2 80 Platinum

• Binbaşı
    1572 Mesaj

Önceki indirimde bu fandan bir adet almıştım, beklentimin üstünde çıktı memnun kaldım öneririm. Hatta bu indirimde de bir adet daha aldım.
    |
    |
    Wigglesticks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AOC 24G2U monitörün bir üst modeli olan 27g2u'ya indirim yapmayı düşünüyor musunuz?
    https://www.itopya.com/aoc-27-27g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/
    |
    |
    Bahsedilenler: itopya.com
    Anakart: MSI B450 Tomahawk Max Ekran kartı:MSI RTX 2060 Super Gaming X Monitör:AOC 27'' 27G2U İşlemci:AMD Ryzen 5 3600Kasa:Cooler Master MB 511 RGB SSD:XPG 1TB SX8200 PRO M.2 SSD Ram:Corsair Vengeance 2x8 GB RAM RGB 3200mhz İşlemci soğutucusu:CORSAIR Hydro Serisi H100i RGB PLATINUM Mouse:LOGITECH G300 Kulaklık:HyperX Cloud Alpha Klavye:Logitech G213 Progidy
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.