Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.123.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.itopya.com/corsair-gaming-k68-red-led-cherry-mx-red-turkce-gaming-mekanik-klavye/

GALATASARAY'ın kazanmasının hatırına yine 400 yapsanızda alsak
  • Merhaba,

İncelenmesi adına firmaya geri iadesinde bulunuyoruz.
  • Tars -g2670 fiyati 3.300 degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anakartım asus tuf b450 pro ve ramlerim de xpg spectrix d41 tuf gaming'ti klavye ve mouse arayışı içindeydim tuf k5 ve m5 combo seti görünce kaptım hemen fiyat gerçekten uygun
  • merhaba. MSI Radeon RX 5700 MECH GP OC 8GB internette 2429 lira. acıbadem mağazada da aynı fiyatmı acaba. yarın almayı düşünüyorum bana yarın acil lazım kargoyu bekleyemem.
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    iyi günler hocam ben sizden bir ekran kartı satın aldım geri iade etmek istiyorum ama henuz iade talebiniz değerlendiriliyor diyor henuz bir değişiklik olmadı bana bu konu hakkın da yardımcı ola bilir misiniz lütfen.
  • Cloud 2'yi ilk indirimde alıyorum.
  • cApK1N kullanıcısına yanıt
    oraya bakmıyorlar bile , müşteri hizmetlerini araman lazım
  • Santiz kullanıcısına yanıt
    özelden bana ulaştılar gonderi kodu falan verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiz

oraya bakmıyorlar bile , müşteri hizmetlerini araman lazım
    Merhaba,

Bizlere ulaşan tüm kullanıcılarımıza mümkün olduğunca dönüş sağlıyoruz, konuda yardım isteyen kullanıcımıza da özel mesaj aracılığı ile geri dönüş sağlanmıştır. Danışmak istediğiniz bir şey olması durumunda bizimle özel mesaj yoluyla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
  • ramowarr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sistem güncellenmiştir.
  • Psu-2070 super başka model,corsair mm350 mousepad indirimi olur mu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 6 Mart 2020; 19:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba,

Sistem güncellenmiştir.
    200 tl attırıp güncellemeseydiniz keşke :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba,

Sistem güncellenmiştir.
    Tam sepete 4 bin liralik urun toplamistim alayim dedim islemcinin fiyati artmis olacak is mi :s

• Sayın itopya, mağazanıza vr gözlük getirmeyi düşünüyor musunuz? Samsung Odyssey Plus ürünü amerikada 300 dolar fiyatıyla satışta. Türkiyede ise 6000-7000 tl civarında amerikadan getiren çakallar satıyor yalnızca. Resmi satış yapan yok şuan. Getirtirseniz ertesi gün kapınızdayım.
  • geçen hafta asus k5 klavye ve m5 mouse efsane fiyattı. Böyle indirimler görmek istiyoruz.
  • MSI Radeon RX 5700 MECH GP OC 8GB aldım arkadaşlar 2400 tl'ye sizce iyi fiyat mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgrbz

MSI Radeon RX 5700 MECH GP OC 8GB aldım arkadaşlar 2400 tl'ye sizce iyi fiyat mı?
    Gayet iyi fiyat nereden aldınız?
  • fenomenhaa kullanıcısına yanıt
    İtopya’dan hocam

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.