Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cseker Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.123.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnşallah sorunsuz teslim alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 haftadır İnceHesap'ın Gaming Geceleri'nde 2 TB HDD indirime girse de alsam diye bakınıyordum. Bu konuyu görünce baktım tam istediğim fiyata düşmüş 2 TB Barracuda, aldım 1 adet. Hadi bakalım inş bir sıkıntı yaşamam kargo sürecinde ve sonrasında.

• Almamış olsam şu 2'liyi alırdım

1600AF (İyi fiyat) https://www.itopya.com/amd-ryzen-5-1600-af-32ghz-19mb-onbellek-6-cekirdek-am4-14nm-islemci//

A520 (Wifi- Kabloyla uğraşmaya gerek yok ) https://www.itopya.com/msi-mag-a520m-vector-wifi-4600mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dp-matx-anakart-//

Tabi ki işlemciyi yükseltecekseniz b450 veya daha üstüne bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Eren| -- 26 Aralık 2020; 23:30:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Bu mesaj silindi.

25 gunde gelir :)

• ygultekin82 Y kullanıcısına yanıt

Dikkatimi çeken bir mevzu var bu verdikleri YouTube r karın sistemleri devamlı güncelleniyor 2080ti çıkıyor onu veriyor 3090 çıkıyor onu veriyor sanki tamamen değilde al kullan yenisi çıkınca bunu getir bize yeni çıkan ekran katı işlemci vs verelim gibi bir olay olabilir yani para verip alma değil de kullanma hakkı gibi

• |Eren| kullanıcısına yanıt

İşlemci kaça düşmüştü hocam.

• metelixiz68 kullanıcısına yanıt

999'du sanırım.

• snakefatih kullanıcısına yanıt

Aldım hocam siparişimin 3. gününde kart elimdeydi.

• Yorum görüşler ve tavsiyelere açığım

AMD Ryzen 7 5800X

Anakart

MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI

Bellek

G.SKILL Trident Z Neo DDR4 3600 C16 2x8GB

Ekran Kartı

Sapphire Radeon RX6800XT Nitro+ 16GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı

SSD Disk

Samsung 970 Evo Plus NVMe PCIe M.2 1GB

Kasa

CoolerMaster MasterCase H500 750W 80+ Bronze ARGB Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

• Merhabalar,magazadan mail order ile tanidigina urun aldirabilen oldu mu?

• Arkadaşlar merhaba, yeri mi bilmiyorum ama bana masaüstü pc için çalışma masası tavsiyesi verebilir misiniz? 27” monitör kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Bu mesaj silindi.

Özelden mesaj atin veya mail gonderin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 11 Ocak 2021; 22:4:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Yorum görüşler ve tavsiyelere açığım

AMD Ryzen 7 5800X

Anakart

MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI

Bellek

G.SKILL Trident Z Neo DDR4 3600 C16 2x8GB

Ekran Kartı

Sapphire Radeon RX6800XT Nitro+ 16GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı

SSD Disk

Samsung 970 Evo Plus NVMe PCIe M.2 1GB

Kasa

CoolerMaster MasterCase H500 750W 80+ Bronze ARGB Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Bu işlemciye geçme niyetim var. Ama ben anakart üzerinde fan istemiyorum. 570 üst model ama pratikte çok bir getirisi yok. Pek bir eksiği olmadığı için B550 ye yönleceğim (MSI gaming edge wifi olacak heralde) Yazdığın ssd yi kullanıyorum. Çok memnunum, sakın ucuz olsun deyip başkasıyla değiştirme. Ram de sıkıntı çıkmaz. Ben olsam ekran kartı olarak (ram olayını kafaya takmayıp) 3080 düşünürdüm ama Amd ye de kötü diyemem, tercih meselesi. Kasa ve PSU da sorun çıkmaz ama watt değeri tam sınırda 850 watt olsa daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 13 Ocak 2021; 1:19:8 >

• homebird kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ben aşağıdaki şekilde değiştirdim dün sipariş verdim. Özellikle bu anakart i şiddetle tavsiye ederim b550 olarak pci 4.0 (x570) de var normalde yuvasına sahip. Kasayıda psusuz olması iç.n değiştirdim gold aldım çünkü. Cuma günü elimde inşallah.

İŞLEMCİ

AMD RYZEN 7 5800X 3.8GHz 32MB Önbellek 8 Çekirdek

ANAKART

MSI MPG B550 GAMING CARBON WIFI AM4 DDR4 5100(OC) HDMI DP M.2 USB3.2 WIFI RGB ATX

GÜÇ KAYNAĞI

Cougar CGR-GS-750 GX-S 750W 80+ Gold Power Supply

SSD

Samsung 1TB 970 Evo NVMe M.2 MZ-V7E1T0BW

KASA

COOLERMASTER POWERSIZ TD500 MCB-D500D-WGNN-STU 4X ARGB FANLI GAMING MID-TOWER KASA BEYAZ

MONİTÖR DP 1.4

Gigabyte G27QC 27" 1ms 165Hz FreeSync Premium/G-Sync VA QHD Curved Gaming Monitör

İŞLEMCİ SOĞUTUCU (SIVI SOĞUTMA SEVMİYORUM)

Scythe Mugen 5 Rev.B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu

RAM

Thermaltake 16GB(2x8) Toughram RGB 3600mhz

KLAVYE

Steelseires Apex 3 RGB Oyuncu Klavyesi

• RX6800 ekran kartları stoklarının ne zaman güncelleneceğine dair bilgi var mı?

https://www.itopya.com/msi-radeon-rx-6800-16gb-gddr6-256-bit-ekran-karti// bu kartı almak istiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

Bu mesaj silindi.

Ariza yapınca da yurtdisina göndermek için 300tl kargo ücreti odediginizde onu da yazarsınız:)

• quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

Ariza yapınca da yurtdisina göndermek için 300tl kargo ücreti odediginizde onu da yazarsınız:)

Alıntıları Göster

zaten yarı fiyatına geleceği için arza yaparrsa taş çatlasa aynısını alırım tasalanma sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

zaten yarı fiyatına geleceği için arza yaparrsa taş çatlasa aynısını alırım tasalanma sen.

Alıntıları Göster

Ben niye tasalanayim onu sen düşün  

• headhunter kullanıcısına yanıt

1) İşlemci iyi.

2) Ben MSI anakartlara güvenmiyorum. Bana göre iki tane anakartçı var. Biri ASUS, diğeri GIGABYTE.

3) ASLA ASLA ASLA o kasa içinden çıkan güç kaynağını kullanmayın.

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.