Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arctis 1 wireless kulaklığı satın almayı düşünüyorum. Kargolama işlemini hemen yapıyorlar mı? Bir de güvenilir bir site midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    bunu yazdığınızda bana yardımcı olduğunuzu düşündüyseniz teşekkür ederim!
  • #2020052416380880 Nolu Siparişimdeki ürünü yanlış sipariş ettim. Sipariş ettiğim gibi yanlışı farkettim ve 1 dk sonra iade isteği olusturdum. Bakın 1 dk, hadi bilemedin 2 dk olsun. Şuan 4. Gün. Hala iade istediğim değerlendiriliyor. Siz ne yapıyorsunuz orda? Hiçkimse mi bakmiyor abi şu siparişlere. Ordaki paraya ihtiyacım vardi. Ekran karti değiştirmekti asıl amacim. Ama saolun sayenizde alamadım. Bu parayi bir an önce hesabıma istiyorum. Bayram bir bahane değil. Ben size bayramda ürünümü yollayın demiyorum. Iade isteğimi onaylayın diyorum. Üstelik daha 1 dk önce vermişim siparişi. Bu kadar mi zor bu???

• Selamlar, Webtekno’nun önerdiği 6000tl’lik sisteme ne dersiniz? Bir de pc alımı için beklenmeki mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

Selamlar, Webtekno’nun önerdiği 6000tl’lik sisteme ne dersiniz? Bir de pc alımı için beklenmeki mi sizce?
    Aciliyetiniz yoksa beklemek mantıklı dolar düşüşe geçti ama belli de olmaz baktın fırladı gitti. Ama beklerseniz ryzen 5 3600xt ler geliyor. Biraz daha beklerseniz 4000 serisi işlemciler ve navi 20 amd ekran kartları ortalık şenlenecek. Bunlarda gözüm yok desen bile satıştaki ürünlein fiyatını aşağı çekecek. Yok bekleyemem dersen sistem güzel parasına göre. Sadece ekran kartını 3000tl ye satıyolar düşün. Fp si iyi. Biraz daha verebilirseniz 5700xt li model var 400tl fark var ama değer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

Aciliyetiniz yoksa beklemek mantıklı dolar düşüşe geçti ama belli de olmaz baktın fırladı gitti. Ama beklerseniz ryzen 5 3600xt ler geliyor. Biraz daha beklerseniz 4000 serisi işlemciler ve navi 20 amd ekran kartları ortalık şenlenecek. Bunlarda gözüm yok desen bile satıştaki ürünlein fiyatını aşağı çekecek. Yok bekleyemem dersen sistem güzel parasına göre. Sadece ekran kartını 3000tl ye satıyolar düşün. Fp si iyi. Biraz daha verebilirseniz 5700xt li model var 400tl fark var ama değer.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam ben bekleyeyim en iyisi, bu arada işlemciyi 3600 almaya karar verdim.

• Alti ustu bir guc kaynagi ve SSD aldim. 2 haftadir kargo bekliyorum, gecen hafta saat 3 gibi sonunda musteri hizmetlerine ulastim telefondan (halen sizin siraniz: 73, kullanici ile gorsmek icin bekliyor'dan sonra) 27 Mayis'da kargolanir dediler. Kargolanmadi.

Su siparisim gelsin, bir daha zor alisveris yaparim itopyadan.
  • Bende yeni bir sipariş verdim de yorumları görünce korktum umarım uzamaz, 3 iş günü içinde kargolanacaktır diyor, 2. Gün bitişi hala hareket yok, uzarsa ilk ve son siparişim olacak muhtemelen. Anlayış gösteriyoruzda benim başka sitelerden aldığım siparişim 2. Günde elime ulaşabiliyorsa sizinde bu marka büyüklüğüne göre ulaştırmanız gerekli.

• esmer23s kullanıcısına yanıt
    Bende arkadaşın sorusuna cevabınız üzerine merak ettiğim birşeyi sormak istiyorum size. Benimde Rx5500'lerde gözüm var. Chipset mimarisisi olsun güç tüketimi olsun aklıma epey yattı ancak nedense çok tercih edilmiyor. Bunun nedeni nedir? sizce başka eksikleri neler? 1650 super ile karşılaştırmalarını epey incelemiştim. Çok fark olmasa da 7 nm ile üretildiğinden sıcaklık değerleri ile öne geçtiği yazılıyordu. 1650 super veya rx5500 arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz?
  • Fps leri 3 aşağı beş yukarı denk olabilir ama xfx rx5500xt yi incehesap cuma gecelerinde 1350tl gibi güzel bir fiyatla vermişti. Kampanyaları takip et hangisini ucuza denk getirirsen onu al. Ben olsam hangisini alırdım. Bu düşüncelerden bende geçtim ve ikisinide tercih etmedim çünkü sınırda kartlar bunlar günü kurtarırlar ama ileri dönük değiller ben xfx 5600xt yi yine incehesap kampanyasından 2150 tl ye aldım. Henüz pc yi tam oluşturamadığım için kullanamadım yorum yapamıycam ürün hakkında ama tam bi fp.
    Amma illada alacak olsam 5500xt yi tercih ederdim bir tık güncel bir tık daha iyi bir tık daha ucuz👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Aleyk83

Bende arkadaşın sorusuna cevabınız üzerine merak ettiğim birşeyi sormak istiyorum size. Benimde Rx5500'lerde gözüm var. Chipset mimarisisi olsun güç tüketimi olsun aklıma epey yattı ancak nedense çok tercih edilmiyor. Bunun nedeni nedir? sizce başka eksikleri neler? 1650 super ile karşılaştırmalarını epey incelemiştim. Çok fark olmasa da 7 nm ile üretildiğinden sıcaklık değerleri ile öne geçtiği yazılıyordu. 1650 super veya rx5500 arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz?
    Fazla tutulmama nedenini yukarıda belirttim ama açıklık getirmemişim 5500xt orta seviye bir kart ve 2 sene dolmadan değiştirmek gerektiğini düşüneceksin. Sık sık kart alıp satıp bir üst modele atlıyorsan sorun yok ama ben alırım dibine kadar kullanırım dersen 5600xt şuan ideal bana göre. Yarın akşam cuma gecesi güzel bir kart düşürebileceğini umuyorum tetikte ol

• esmer23s kullanıcısına yanıt
    Kardeşim teşekkür ederim cevabın için. Zaten aslında bende tam orta seviye birşey arıyordum. Amacım 1080p 60fps dirt rally 2 gibi oyunlarda almak ve ara sıra çok nadir doom eternal gibi gelebilecek oyunları sırf merak ettiğimden oynamak onun ultra ayarları olmasa da olur. 5600xt diyince fiyat çok yükseliyor benim için malum nedenlerden benimde bu ara bütçem dar. Önümüzü göremediğimizden herşeyden kısmaya başladım artık. Dolayısıyla orta sınıf için bu kart iyi gibi gozuktu bana.5600 ün farkıyla neredeyse işlemci alabiliyorum ama dediğin gibi o kartın seviyesi başka
  • Urunleri kargoya verilen varmi? Bosunami bekliyoruz acaba.

• Mönterlere çok anlık indirim yaptınız. Evden bile çıkmıyorduk. 2.000 tl yaptığınız monitör şu an 2600 tl. Bi sokağa çıkma yasağı daha geliyor. Evde boş durup araştırıp bi şey alıcaz bi daha güzel bi indirim istiyoruz. Bu sefer hazırlıklıyım.
  • 3 gün oldu Hiç bir hareket yok ben siparişimi iptal ediyorum ve bir daha itopyaya bulaşmıyorum kolay gelsin sizlere arkadaşlar. İstanbul bilişim olayına dönüyor bu iş.

• jackk001 kullanıcısına yanıt
    Sozde dun takip numarasi verdiler. Urun daha UPS'nin elinde bile degil. Takip numarasini olusturup "biz kargoladik" demek icin sisteme giriyorlar sanirim. UPS'i aradim, firma numaranizi olusturmus fakat urunu daha UPS'e teslim etmemis dediler.
  • Pazartesi gecesi monitör satın aldım. Ama hala kargoya vermemişler. Üstelik ortalama 3 iş günü diye yazmalarına rağmen. Sonra çıkıp bir şey yokmuş gibi video çekiliyor, iyiyiz, biraz anlayış vs.. Ee benim başka firmalardan aldığım en geç 2 günde elime ulaşıyorsa sen neden ulaştıramıyorsun? Neyi bekliyorsun? Nasıl bir yoğunluk olabilir?

Arkadaşlar, sinirleriniz özellikle bu dönemde yıpranmadı ise ve ben parasını baştan veririm, üzerine de artık 10-15-20 gün neyse beklerim derseniz buyrun siparişinizi verin. Bugün kargoya verilirse yine bu mesajı editlerim ve yazarım. Ama siparişim Pazartesi gününe kadar kargoya verilmez ise iptali basarım.

Kimse COVID'in arkasına sığınmasın. Ben COVID öncesi şartlarda alıverişi yapıyorsam (parayı alıyorsun) sen de bana malı göndereceksin kardeşim. 3 iş günü dedin bekledik. 2 gün de kargo yollarda sürünecek al sana 5 gün 2 gün de hafta sonu tatili etti 7 gün..

Tüm bu süreçte sinirin bozulacak, ürün sana sağlam gelecek, eksiksiz ve hatasız çalışacak ki sen de paranın karşılığını almaya başlayacaksın.
  • Alt tarafı 1 tane ram siparis ettim. 3 gun oldu hala urun hazirlaniyor asamasina bile gelmemis. Keske 20 lira daha fazla verip baska yerden siparis etseydim. Madem siparise yetisemiyorsunuz bunyenize daha fazla calisan katin ya da 3 gun icinde kargoluyoruz bilgisi vermeyin. Videolar reklamlar hic aksamiyor ama masallah. Son alisverisimdir.

• Çağrı merkezine ulaşmaya çalışmayın arkadaşlar, 72 kişi sıradaydı 60 dk bekledim 58. Dakka sıra bana geldi ama açılmadı farklı bi müzik çalmaya başladı, sonra 60. Dakkada kapandı kendi kendine. Maillere cevap verilmiyor zaten :D
    bende daha önce çağrı merkezinde çalıştığım için anlıyorum, muhtemelen telefona 1-2 kişi bakıyor oda açmıyor. Yada hattı bırakıp molaya gitmiş ki molaya gitmesi normal az kişi çalıştırılması normal değil. Sitesine yüzde yüz müşteri memnuniyeti yazan firmaların bu şekilde çalışması berbat. O youtube reklamları boşa imiş :D

• Bu site hakkında son zamanda çok fazla olumsuz yorum görmeye başladım. Tahminim, yoğun siparişe yetişecek altyapı ve personel yok. Bu sebeple insanlar sürekli mağdur ediliyor. 100-200 fazla verip ürünümü 2 gün içinde teslim almak herzaman daha mantıklı. Mağduriyet yaşayanlar umarım tez zamanda giderilir.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.