Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
141
Favori
1.123.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sefer alamamıştım bu sefer şu monitörü aldım inş pişman olmayız kargo süresi çok uzar mı ya (:
    https://www.itopya.com/asus-27-vg278qf-165hz-05ms-dvi-d-hdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/

ASUS 27" VG278QF 165Hz 0.5ms DVI-D HDMI DP FHD Freesync Gaming Monitör
  • alivebomb A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ürün için fiyat iyi midir ? 1699'dan satılmış sanırım daha öncede. Bir de VA / TN / IPS panel farkıyla ilgili bilgim yok çok fazla arkadaşların önerisi nedir fiyat/performans ve kullanım açısından.

Son olarak haftaya incehesap indirimleri olacakmış sanırım, beklenir mi acaba ?
  • Arkadaşlar ben baktım fakat herhangi bir indirim göremedim boşuna gezmeyin.
  • alivebomb A kullanıcısına yanıt
    IPS yada en kötü VA paneli görenler TN panel monitörün yanındandan bile geçmezler. Paranıza yazık olmuş diyorum sadece. 165Hz 0.5ms ile sadece ileri düzey FPS oyuncularına hitap eden bir monitör.

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    TN panelin diğer panellere göre düşük yenileme hızı, ve tepkime süresiyle rekabetçi oyunlarda hayat kurtarır,haliyle tn panellerde ghosting benzeri durumlarda ortadan hemen hemen kalkmış oluyor bu durumdan dolayı, herşey daha canlı renk değil malesef. ha ben oyun oynamam film, dizi manyağıyım diyorsanız ips alın geçin, sonra tn panelde renkler neden soluk vs demeyin :)
  • 3900x işlemci aldım. kartımdan para çekilmiş görünüyor fakat sistedem sipariş görünmüyor. ayrıca görünmediği için ikinci kez sipariş verdiğimde ikinci kez aynı üründen sipariş veremezsiniz diye uyarı geldi. tabi ulaşılamıyorda öye bir zamanda indirip yaptılarki. herkesi sorunlarıyla tek bıraktılar :)
  • arkadaşlar ben 1250tlye asus rog strix gtx 1650 aldım biraz duşuk performanslı kart super serisine göre fakat güzel fiyat
  • MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı / 4.829 TL / Satın Almak İçin Tıklayınız

Fiyatı guncellenmemiş.
  • 1tb ssd indirim yapında alalım bu indirimler sarmadı itopya. buraları okuyorsan dh'yi böyle sıradan indirimler kesmez.
  • MSI 1660 Super Gaming X bekliyorum ama hiç inmedi. Bari Pulse 5600XT koysanız. Vatan 2200 TL den sattı üstelik. Bu gidişle yine Vatan beklemeyiz inşallah..
  • https://www.itopya.com/asus-dual-geforce-gtx-1660-evo-oc-6gb-gddr5-192-bit-ekran-karti/

Bir tek bunun fiyatı fena değil Super EVO olsaydı alınabilirdi. Başka bir fırsat göremedim henüz.. Şu fiyata Super EVO verin de alalım..
  • GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı / 2.749 TL Uygun değil mi bu arkadaşlar. 2500 leri 2060 hiç gördümü bekleyelim mi?

Birde bir fikrinizi alabilirmiyim?

i5 6500
    2*8 ram
    darboğaz yaratırmı?

1080p için çokmu bu sistem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refsak -- 23 Mayıs 2020; 22:39:51 >
  • edit: MP510'lardaki indirim bitmiş. Alacaklar başka bahara.

Arkadaşlar 480'lik ve 960'lık MP510'ların fiyatları da uygun değil mi? Diğer sitelerde %20-30 civarı pahalı satılıyor. Neredeyse Amerika fiyatına geliyor. E12 kontrolcülü başka uygun cihaz yok bu fiyata. Emsal fiyatta Kingston A2000, A-Data SX6000 vs var. Biraz daha ucuza Intelin 660'ı ile P1 var ama onlarda baya kötü diskler. MP510'lar ocak zamanı şuan indirim gördüğü fiyatların %30 altına falan gitmiş ama hiçbir şeyi ucuza alamıyoruz. Bekledikçe zıplıyor herşey. Akıl fikir verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 24 Mayıs 2020; 1:48:54 >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    evet o yüzden uzun süreli oyun oynamalarda TN panel göz yormuyor, göz sağlığım daha önemli :)
  • paladinho kullanıcısına yanıt
    Hiç alakası yok, günde 10 saat PC başında kalan birisi olarak gözlerim TN'den IPS'ye geçince rahatladı. Zaten yeni nesil monitörlerin çoğunda göz sağlığı için teknolojiler mevcut. Kaldı ki Windows'un kendi gece ışığı modu da var. 8 aydır IPS panel kullanıyorum, bir kere bile şikayetim olmadı.
  • Bir hevesle girdik ama indirimler piyasaya oranlar % 5-10 arasında en fazla, çoğunda bu kadar bile değil. Gaming geceler ya da depo fırsatı bekleme zamanı. Dolar nisan ortasına geri geldi ama fiyatlar inmiyor nedense? Dolar artınca anında şak diye geçiren esnafımız inince "elimizdeki stoklar bitsin" kafasını yaşıyor sanırım.
  • paladinho kullanıcısına yanıt
    TN panelle göz sağlığının ne alakası var. TN panelin tek avantajı performans. Ips veya Va panellerde 1 ms yazanların hiç biri 1 ms değil aslında tn panel gibi. 1 ms diye satılan ips lerin yüzden 90 ı en düşük 7-8ms civarında ölçüm yapıldığında. Ben yıllardır değişik değişik ips paneller kullandım hiç birinde bir tn panel performansı bulamadım ama renkler doygunluk görünüş çok çok daha iyi olduğu için ufak ms gecikmeleri sorun olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Size katılıyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.itopya.com/asus-rog-strix-radeon-rx-5600-xt-oc-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti/ 3100tl fiyat fena değil gibi.

• 2999tl msi 5700 gaming x var şu an

https://forum.donanimhaber.com/msi-rx5700-gaming-x-2999tl--143641347

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.