Şimdi Ara

itool ile ilgili soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar .ipa uzantılı dosyaları indirip itoolstan app bölümüne sürükleyip atarsam ipa uzantılı dosya yüklenirmi ve uygulamaya güncelleme gelirse appstoreden güncellersek oyun veya uygulama gidermi şimdiden teşekkürler.

• JB varsa sürükle bırak yöntemi işe yarar. Ama appstoreden güncelleyemezsin. Bilgisayardan yeni versiyonunu indirip tekrar sürükle bırak yapman lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

JB varsa sürükle bırak yöntemi işe yarar. Ama appstoreden güncelleyemezsin. Bilgisayardan yeni versiyonunu indirip tekrar sürükle bırak yapman lazım..

jb yoksa sürükle bırak yapamazmıyım dostum müziklerde falan işe yarıyor ama bu arada nick ve avatarına çok güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

JB varsa sürükle bırak yöntemi işe yarar. Ama appstoreden güncelleyemezsin. Bilgisayardan yeni versiyonunu indirip tekrar sürükle bırak yapman lazım..

jb yoksa sürükle bırak yapamazmıyım dostum müziklerde falan işe yarıyor ama bu arada nick ve avatarına çok güldüm

Hocam eğer indirdiğin ipalar normalde paralı olan ipalar ise işe yaramaz. Jailbreak yapıp AppSync yüklemen lazım.

Ha iTunes kullanamadığım için iTools kullanacağım yani ipa lar free olan uygulamaların ipaları ise o zaman olur..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Hocam eğer indirdiğin ipalar normalde paralı olan ipalar ise işe yaramaz. Jailbreak yapıp AppSync yüklemen lazım.

Ha iTunes kullanamadığım için iTools kullanacağım yani ipa lar free olan uygulamaların ipaları ise o zaman olur..

eyv. hocam saolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.