Şimdi Ara

İtiraz ettigim trafik cezasi iptal edildi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yil once osmancikta 40 sn arayla radar cezasi yemistim indirimli olarak odedikten sonra cezaya itiraz ettim ve 2 sene sonra bugun mahkeme karari eve geldi cezamin 1 tanesi iptal edilmis.Odemis oldugum parayi tekrar nasil iade alabilirim arkadaslar var mi bilen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İptal karaı ile vergi dairesine gidiniz.

• vergi dairesi de size muhtemelen ziraat bankasından olmasını isteyebilecekleri (bir zamanlar öyleydi, şimdi belki mevcut olanlar da kabul görebilir) bir hesap bumarası bildirmenizi isteyecekler. sonra paranızı bildirdiğiniz hesaba yatıracaklar...
  • 2 sene sonra ?

devlet yonetmek bukadar aciz ce olmamalı

• Paranın yasal faizini veriyorlarsa sıkıntı olmaz yoksa 2 sene sonra para pul hesabı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet ne kadar hızlı maşallah yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 19 Mayıs 2018; 21:19:58 >
  • Ben de iki yıl önce itira etmiştim demekki yakında sıra bana da gelecek. Binlerce ceZa var, belki de yüz binlerce tek hakim bakıyor elbette yetiştirmez. Eskiden osmancık ın princi meşhurken şimdi de cezaları.

• 15 temmuz olayindan sonra bize sira gelmedi heralde neyse 2 sene sonrada olsa hakli ciktik.

• Vergi dairesine dilekce ve mahkeme kararini verdim para iadesi tarafima bugun yapildi.Mahkeme ayni noktada 2 ayri ceza yazilamaz diye karar verdi.varsa bu sekilde ceza yiyen arkadaslar cezayi gonderen sulh ceza mahkemesine dilekce yazarak postalasin sonuc alicaklardir.

• Ben 3 sene once ceza ysmistim itiraz ettim 3 ay sonra cezam iptal edilmidti bu darbeden sonra uzadi mahkeme isleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.