Şimdi Ara

İTİMAT I-6010 TAM BOY TURBO FIRIN %22 İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İTİMAT I-6010 TAM BOY TURBO FIRIN 399 TL VE ÜCRETSİZ KARGO

İTİMAT I-6010 TAM BOY  TURBO FIRIN %22 İNDİRİM

OCAK GÖZ YAPISI 4 GÖZÜ GAZLI
    OCAK İÇİ GAZ EMNİYETİ
    GENEL ÖZELLİKLER
    GİZLİ ÇAKMAK BUJİLİ BEKLER
    KİLİTLİ GAZ MUSLUKLARI VE ÇEVİRME DÜĞMESİ
    SAAT TİPİ MEKANİK
    TERMOSTAT
    YÜKSEKLİĞİ AYARLANABİLİR AYAK
    YEDEK ENJEKTÖR SETİ DOĞAL GAZA DÖNÜŞÜM
    ENERJİ SINIFI A
    IZGARA PİŞİRME ÖZELLİĞİ
    RENK BEYAZ
    FIRIN TEPSİSİ 2 ADET
    IZGARA TELİ 1 ADET
    ÇEZVE GÖZÜ APARATI 1 ADET
    FIRIN İÇİ AYDINLATMA
    TURBO FAN
    GAZ KESİCİ SİSTEM
    VOK BEK
    DİĞER
    GARANTİ ÖZELLİKLERİ 24 AY
    ÖN KAPAK DETAYLARI (ANA PİŞİRME BÖLGESİ)
    İÇ KAPAK TİPİ (ANA PİŞİRME BÖLGESİ) KOMPLE CAM
    EK ÖZELLİKLER
    CAM ÜST KAPAK
    OCAK ATEŞLEME TİPİ DÜĞMEDEN ATEŞLEME

ÖLÇÜLER
    GENİŞLİK (cm) 60
    DERİNLİK (cm) 60
    YÜKSEKLİK (cm) 85

DETAYLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decho -- 23 Kasım 2016; 17:8:30 >

• taksitle alınca fiyat artıyor...müşteri temsilcisi online demişsiniz , ama online değil...pek güvenilir gelmedi...çokta sıcak fırsat olmmaış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13.kazım

taksitle alınca fiyat artıyor...müşteri temsilcisi online demişsiniz , ama online değil...pek güvenilir gelmedi...çokta sıcak fırsat olmmaış...

Taksitli alımlarda fark oluşmakta. Müşteri temsilcisi 08:00- 21:00 arası online konumda. güven kriterlerinizi bunlara bağlıyorsanız bu da tercih meselesidir.
  • bi farkını göremedim,bu da türk malı,hatta termikel daha ön plandadır bana göre
    330 tl,özellikleri aynı,bikaç şey kaçırmış olabilirim
    http://www.tikladim.com/store/ProductDetails.aspx?productid=289905&ref=akakce&v=1.69.1
  • halen bu isimli firma kaldı mı ?

eskiden otobüs firmalarının kaza haberlerinin ardı arkası kesilmeyince , otobüscü arkadaşlar akılları sıra milleti kandıracak bir yol bulmuşlardı.

sırf millete güven versin diye isimlerinin sonuna
    itimat getirmişler

bir ara bayağı bir firma (belki 15-20 tanesi) xxxx itimat diye yollarda idi ... bu aralar azaldı ve ya ben otobüsle fazla seyahat yapmadığımdan.

yakınlarda ocakla ilgili kötü bir haber görmedik ama anlaşılan bu ocağa itimat edilme ile ilgili sorunu var..

onu da ismi ile aşmaya çalışıyor ..

ehh ne diyelim bizede kolay gelsin demek düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

halen bu isimli firma kaldı mı ?

eskiden otobüs firmalarının kaza haberlerinin ardı arkası kesilmeyince , otobüscü arkadaşlar akılları sıra milleti kandıracak bir yol bulmuşlardı.

itimat getirmişler

bir ara bayağı bir firma (belki 15-20 tanesi) xxxx itimat diye yollarda idi ... bu aralar azaldı ve ya ben otobüsle fazla seyahat yapmadığımdan.

yakınlarda ocakla ilgili kötü bir haber görmedik ama anlaşılan bu ocağa itimat edilme ile ilgili sorunu var..

Söyledikleriniz ile bu itimat fırınların zerre kadar alakası yok. Bu fırının fabrikasında çalıştım zamanında, sene 99-2000 felandı sanırım(hey gidi günler hey ). Sizin söylediğiniz konuyla bu firmanın ilgisi yok. Kayseride üretim yapan ve Türkiyede kendini kanıtlamış, hatta yurt dışına ürün gönderimi yapan bir firmadır. Firmayla maddi manevi bir bağım yoktur. Yuvarlak kırmızı fırınlar vardır bilirsiniz. Çoğumuzun evinde hala kullanılıyor. Bu fırınları üreten firmadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

halen bu isimli firma kaldı mı ?

itimat getirmişler

Söyledikleriniz ile bu itimat fırınların zerre kadar alakası yok. Bu fırının fabrikasında çalıştım zamanında, sene 99-2000 felandı sanırım(hey gidi günler hey ). Sizin söylediğiniz konuyla bu firmanın ilgisi yok. Kayseride üretim yapan ve Türkiyede kendini kanıtlamış, hatta yurt dışına ürün gönderimi yapan bir firmadır. Firmayla maddi manevi bir bağım yoktur. Yuvarlak kırmızı fırınlar vardır bilirsiniz. Çoğumuzun evinde hala kullanılıyor. Bu fırınları üreten firmadır.

+1
    iç anadoluda fırın denince akla gelen ilk firmalardandır bizim evde 20 yıllık bir tane yuvarlak kırmızı vardır halla

• İsmi kadar kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Otobüs firması benzetmesiyle alakası yoktur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.