Şimdi Ara

İthalatçı garantili telefon alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tabiki yok dostum, şimdi satıcı ve bazı fanlar var der ama, tek söyleyeceğim şey o şekilde satın al ve Garanti lik bir durum olursa o zaman anlayacaksın ne dediğimi şimdi ne desem boş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede gerçek garanti hangi firmada var ki? Şikayetvar.com bu tür ilanlarla dolup taşmış durumda. Keşke olsa, müşteri memnuniyeti ön planda tutulsa ama yok.

• İthalatçı garantili almanı kesinlikle önermem.distribitör servislerinde bile sorun yaşanabiliyor ithalatçıları sen düşün.ithatçı servise telefonun giderse ne demek istediğimi anlarsın

• Hepsiburadadan samsung tr garantili a5 2017 aldım telefondan memnunim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twitter kullanan insan -- 11 Eylül 2017; 0:44:28 >
  • Ben bu kadar ölümcül sorunlar yaşayacağınızı sanmıyorum, karar elbette sizin ancak, Galaxy S7 satın almıştım o dönemde 2800 liraydı telefon ben ithalatçı garantisiyle 2200e almıştım. Alalı 1 seneyi geçti şu an kardeşim hala kullanıyor telefonu. Garantilik bi durumu olmadı ama olsaydı da sorun çıkarmayacaklarını düşünüyorum.

Sonuçta ithalatçı garantisini sağlayan da bir vatandaş ve legal yollarla işlem yapmak durumunda.
    Ayrıyeten sorun çıkarırlarsa tüketici haklarınız İthalatçı garantili cihazlarda da geçerli diye biliyorum. Bi sorun durumunda Tüketici Hakem Heyetine sorununuzu bildirip paranızı geri alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.