Şimdi Ara

ithalatçı garantili mi5 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1.5 senedir sony z3 compact kullanıyorum. Bunu babama verip kendime mi5 almaya karar verdim hepsiburada da 1090 tl ye buldum ama ithalatçı(delta garantili) garantili olması kafama takıldı. İthalatçı garantili alınır mı sizce? Alan varsa yorum yapabilir mi?

• Alan binlerce insan var. Telefonun kronik bir sorunu yok. Zaten internetten alımlarda 14 gün boyunca iade hakkı da var. Delta servisten memnun olan da var olmayan da var. Ama bence alınabilecek uygun fiyatlı bir telefon
  • hocam o telefon hariç bir sürü modellerde alan var sikinti olmaz bence
  • Hocam ithalatçı garantili one pluslar gelse mi 5 mi5s one plus 2-3 karar verin derdim ama o fiyata 3000 üstü telefon keyfi ve kalitesi yaşamak isterseniz şu anda mi5 ve mi5sten başkası yok TRde.
  • Mi5 ile aynı donanıma sahip telefonlar 2000-3000tl ye satılıyor bence bi düşün iyi telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flag SHİP Killer -- 9 Ocak 2017; 20:3:47 >
  • bende almayı düşünüyorum fakat güvenilir bir yer bulamıyorum. bazilarinda imei sorunu oluyor cunku. HB' de olumsuz yorumları yayınlamıyorlar güvenilir degil fazla bana göre. genelde cepport ve turuncumagaza cok guvenilir populer suanda. fakat bende mi5 veya mi5s 64 gb arıyorum o kapasitelerde henuz onlarda kalmamış stokta.
  • -Tsukuyomi kullanıcısına yanıt
    cepport/newport mu güvenilir? hocam forumda konusu var uzak dur derim.idealseçim ve turuncumağaza iyidir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

cepport/newport mu güvenilir? hocam forumda konusu var uzak dur derim.idealseçim ve turuncumağaza iyidir...

ben cepporttan yanayım.
  • Ben de alacağım inşallah ay sonu veya bir dahaki ay. hedefim hala mi5 araştırıyorum bayadır.
  • Cepport zaten miui tr nin alisveris sitesi ancak ben idealsecimde imei sorunu oldugunu duydum ancak ne kadar dogru bilemeyecegim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.