Şimdi Ara

İtalyanca mı İspanyolca mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir anda italyanca merakım başladı.Öğrenilmesi zor olmayan ve telaffuzu da kolay bir dil diye söyleniyor. İtalyanca mı İspanyolca mı diye düşünmeye başladım ve Ankara da bu kursları veren sadece 3 yer buldum.Gitmiş olan ya da diller hakkında fikir verecek olursanız çok memnun olurum. Tamamen heves üzerine gitmeyi düşünüyorum.
    Teşekkürler..

• Öncelikle birbirine çok yakın diller hatta bir ispanyol italyana, ispanyolca konuştuğunda italyanlar anlayabiliyor aynı şekilde italyancayıda ispanyollar. ispanyolca italyancaya göre biraz daha yumuşak ve sempatik bir dil bence ek olarak italyancayı öğrendiğinde italya dışında konuşabileceğin pek bir yer olmaz ama ispanyolca ingilizceden sonra en yaygın dillerin başında ispanyolca öğrenmeni öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi <gargamel> -- 18 Kasım 2017; 22:46:22 >
  • Merhaba,

Elimde geçtiğimiz sene hediye edilen grammer kitabı ve sözlük mevcuttur. Hiç kullanılmamıştır. (Fono Yayınları). İkisini birlikte satmayı düşünüyorum. Toplanda piyasa değeri 80 TL ye denk gelmekte. İki kitabı 60 TL ye satmayı planlıyorum. İlgilenirseniz DM'den irtibata geçebilirsiniz.
    İyi forumlar..

Kaynaklar:

https://www.idefix.com/Kitap/Uygulamali-Italyanca-Dilbilgisi/Foreign-Languages/Language/Grammar-And-Vocabulary/urunno=0000000133323?gclid=Cj0KCQiA2o_fBRC8ARIsAIOyQ-lDUsSMR4gpjUrM9MMhsJm3IQY7cQ8P4u-1pOu90F0Dntm4DD7YSNwaApSPEALw_wcB

https://www.idefix.com/Kitap/Italyanca-Turkceturkce-Italyanca-Standart-Sozluk/Egitim-Basvuru/Sozluk/urunno=0000000103547?gclid=Cj0KCQiA2o_fBRC8ARIsAIOyQ-kM18qBNCYE1SNfrrh-TEmqaCVnl-6geXnZIa6AqVxLjIF0HKkxWm4aAorBEALw_wcB

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.