Şimdi Ara

İtalyadan sipariş ne kadar zamanda teslişm edilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Fiat >> İtalyadan sipariş ne kadar zamanda teslişm edilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    35 Mesaj
    Arkadaşlar bugün bir fiat 500 sipariş ettim. Ancak özel yapım olacağı için teslim süresi için 8 hafta diyen de var, 3.5 ayı bulur diyen de var. Genel müdürlük ile bayiler arasında her telden bir ses çıkıyor. Bayiler ellerindeki araçları çıkartmaya çalıştıkları için yeni siparişlere çok uzun süre veriyorlar diye düşünüyorum.

1.5 ayda teslim alanı da biliyorum, istisnai durumlarda 2.5-3 ayda teslim alanı da biliyorum. (2008 krizi sırasında üretimler vs. ler durduğu için 2.5 3 aya yakın sürmüştü özel bir punto siparişi)

Şu aralar bu sürelerle ilgili bilgisi olan var mıdır?

|
    |
    Tam olarak hatırlamamakla birlikte size verilen bir evrakta bulunan bir numara ya da kod ile
    aracınızın ne zaman üretildiğini,ne zaman gemiye yüklenip,geldiğini netten öğrenebiliyorsunuz diye biliyorum...
    bu konuda FIAT ÇAĞRI MERKEZİ 444 22 55 yardımcı olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 16 Temmuz 2011; 0:53:53 >
    |
    |

iki tip insan korkutur beni..birincisi aç insan, durduramazsın..ikincisi cahil insan,anlatamazsın
    Kör cehalet çirkefleştirir insanları...Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye !!!
    2011 Fiat Bravo Sport Style 120+ Hp Dualogic M-Jet Skydome-Asist Kit-Bianco Pastello
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Çok teşekkür ederim. Üretim ve taşınma süreleri net değildir sanırım. Ortalama üretime girme süresi, gemiye yüklenme süresi vs. gibi bilgileri görebilecek miyim?
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.