Şimdi Ara

İtalyadan sipariş ne kadar zamanda teslişm edilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bir fiat 500 sipariş ettim. Ancak özel yapım olacağı için teslim süresi için 8 hafta diyen de var, 3.5 ayı bulur diyen de var. Genel müdürlük ile bayiler arasında her telden bir ses çıkıyor. Bayiler ellerindeki araçları çıkartmaya çalıştıkları için yeni siparişlere çok uzun süre veriyorlar diye düşünüyorum.

1.5 ayda teslim alanı da biliyorum, istisnai durumlarda 2.5-3 ayda teslim alanı da biliyorum. (2008 krizi sırasında üretimler vs. ler durduğu için 2.5 3 aya yakın sürmüştü özel bir punto siparişi)

Şu aralar bu sürelerle ilgili bilgisi olan var mıdır?

• Hayırlı olsun..
    Tam olarak hatırlamamakla birlikte size verilen bir evrakta bulunan bir numara ya da kod ile
    aracınızın ne zaman üretildiğini,ne zaman gemiye yüklenip,geldiğini netten öğrenebiliyorsunuz diye biliyorum...
    bu konuda FIAT ÇAĞRI MERKEZİ 444 22 55 yardımcı olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 16 Temmuz 2011; 0:53:53 >
  • Çok teşekkür ederim. Üretim ve taşınma süreleri net değildir sanırım. Ortalama üretime girme süresi, gemiye yüklenme süresi vs. gibi bilgileri görebilecek miyim?
  • ben gecen yazın sonunda ekım gbı sparıs vermıstım subat 14 de gelmıstı, yanı 4 ay cıvarı olabılır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.