Şimdi Ara

İTALYA Tatilim ve Tüm Detaylar (VİZE ÇIKTI, GİDİYORUZ! Edit: 30 HAZİRAN-Bayağı gidiyorum bugün) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
10
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta gezmek 3350 lira. Orada da 650 harcasan 4kagit yapar.

Bu ogrenci halimle piyango vurmadikca harcanacak para degil:))

Sevdigin kisilerle geziyorsan verilir.

Yeni editler gelecek mi?

Iyi eglenceler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

1 hafta gezmek 3350 lira. Orada da 650 harcasan 4kagit yapar.

Bu ogrenci halimle piyango vurmadikca harcanacak para degil:))

Sevdigin kisilerle geziyorsan verilir.

Yeni editler gelecek mi?

Iyi eglenceler.

:)) üniversiteden arkadaşım, 60 bin km yolculuk yaptık beraber (okula gidiş geliş). Onunla eminim güzel bir tatil olur :)

şimdilik 300 euro para bıraktım oraya (1165 TL)

Bu para nasıl geldi diyorsan drone için para biriktirirken 1500 lirasını ben biriktirdim. aylık 120 lira annem, 120 lira babam verdiler 9 ay. Kalanı da kredimden veriyorum. :)

Yeni editler tabii ki gelecek. Şu an için bir gelişme yok. Vize randevumuzu aldık 22sinde :)

• Fotograflad icin beklemedeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlarda şuanda polonyada erasmus okuyan kardeşimden şuanda italyada tur yapıyor dün pisadaydı bugun romada.İTALYA Tatilim ve Tüm Detaylar (VİZE ÇIKTI, GİDİYORUZ! Edit: 30 HAZİRAN-Bayağı gidiyorum bugün)

İTALYA Tatilim ve Tüm Detaylar (VİZE ÇIKTI, GİDİYORUZ! Edit: 30 HAZİRAN-Bayağı gidiyorum bugün)

• Herşey iyi güzel de şu vize-kağıt işi çok görünüyor gözüme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun.

interrail planım var.Seneye inşAllah
  • Beyler uni 1.sınıfım kafamda interrail var çok istiyorum ama çok da korkuyorum. Hiç yapmadım ve bilmiyorum nasıl olacağını sonra mal gibi kalmak istemiyorum ortada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: FelixVinci

aslında çok bir para değil. Ama bu parayla single gezmeyi yeğlerdim . Ne biliyim tren garında , havalimanında uyumadıktan sonra inan bana unutulmaz bir tatil yaşayamıyorsun

Hocam öyle yaparsan çok daha ucuza halledebilirsin. Hiçbir tarihe bağlı kalmayacağın için İtalya uçak biletini 200e kadar düşürürsün. Gidiş geliş 400 lira + 410 (pasaport + vize), seyahat sigortası, yurt dışı çıkış pulu şudur budur hadi 1000 TL tutar.

Artık diğer tarafta ne harcarsan bir de o...

Not: otel rezervasyonu falan olmayınca vize veriyorlar mı bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 14 Mayıs 2017; 18:0:10 >
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Eğer turistik ise mutlaka kalacağın yerlerin belgelerini(rezervasyon vs.) gösterilmesi lazım yoksa vize çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blaize -- 15 Mayıs 2017; 14:51:57 >
  • vize sürecini anlattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZinedineZidane

Beyler uni 1.sınıfım kafamda interrail var çok istiyorum ama çok da korkuyorum. Hiç yapmadım ve bilmiyorum nasıl olacağını sonra mal gibi kalmak istemiyorum ortada :)

17 yaşındayım geçen sene tek başına interrail yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZinedineZidane

Beyler uni 1.sınıfım kafamda interrail var çok istiyorum ama çok da korkuyorum. Hiç yapmadım ve bilmiyorum nasıl olacağını sonra mal gibi kalmak istemiyorum ortada :)

facebookta interrail grubu var, belki biliyorsundur :) Bak oraya bi ilham geliyo zaten
  • İtalya gerçekten çok güzel bir ülke toplamda 8 gün italya da bulundum. 5 gün roma 3 gün floransa+pisa olmak üzere. Bugüne kadar 11 ülke dolaştım, önümüzde ki ayda 2 ülke daha ekleyeceğim. Bugüne kadar mimari bakımından en çok italya etkiledi. Bu sene de arkadaşımın birisi la spezia da yaşıyor çağırdı ama rotam farklı yoksa tekrar gitmek isterdim.

Ekleme: Yolculuk etmekten korkmayın, yol size çok güzel şeyler katıyor. Ben sokaklarda da yattım, güzel yerlerde de, mesela sokakta uyurken ki bir fotoğrafımı burada paylaşıyım. Seyahet edin, dünya güzelliklerinin farkına varın.
    İTALYA Tatilim ve Tüm Detaylar (VİZE ÇIKTI, GİDİYORUZ! Edit: 30 HAZİRAN-Bayağı gidiyorum bugün)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pink Floyd -- 15 Haziran 2017; 13:58:41 >

• Arkadaşlar merhaba bende nasipse 28 Temmuzda ilk yurt dışı seyahatime çıkacağım. Çok yakın arkadaşım halk oyunları hocası festival tarzında 15 günlük avrupa turları düzenliyor bu sene beni davet etti. Ve benden kar almadığını takılalım diye götürüyorum dedi. 650 Euro fiyat verdi.

Gidilecek ülkeler: Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Belçika, Fransa, İspanya, İtalya, Hırvatistan, Makedonya

Ve pasaport 90tl + ülkeden çıkarken 15tl ve 20 euro sigorta dedi. Bunlar ekstra. Sizce fiyat nasıldır.
  • konu güncellendi...
  • Yeşil pasaport var kafam rahat,turistik yerler icin takip

• Takip muhteşem konu

• 3300 liraya ben Antalya'dan çıkar tüm avrupayı gezer 300 lirayı da arttırırım.
  • Akrabam var milano da onlarda kalsam yemek felan onların evde tabi bu avantaj sayesinde kaç bin tl para cebimde kalır tabi oraya öz yemeklerden bahsetmiyorum onlar ayrı

• Müzeler dahil mi geziye italyaya gidipte o müthiş eserleri görmeden gelmek olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.