Şimdi Ara

İtalya'dan İphone Almak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar arkadaşım önümüzdeki aylarda İtalya'ya gidecek telefon italyada "http://www.mediaworld.it/mw/apple-iphone-7-black " mediamarkt sitesini incelediğimde 669 Euro'ya iphone 7 olduğunu gördüm acaba herhangi bir sıkıntı olur mu aldırsam ? Satın aldıktan sonra nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor bilgisi olan kişiler yardımcı olursa sevinirim.

• Ben de Eylul sonunda gidiyorum.8 cikarsa 8,olmazsa 7 alacagim.Mediamarkt'tan alacagin urunde sikinti olacagini sanmam.Yine Apple garantili olacaktir.Tax free formunu doldurmayi unutmayin 70-80 euro daha geri alabilirsiniz.Geldikten sonra pasaporta kayit ettirmeniz gerekecek.E-devletten oluyor diye biliyorum artik.150 lira kadar ucreti var sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden Türkiye'den almıyorsun ? Neredeyse ayni fiyatla almış olacaksın? Kampanya takip edebilir Apple Türkiye'de fiyatından çok daha ucuza e ticaret sitelerinden alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 12 Ağustos 2017; 15:18:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtalya telefon alınacak son ülke. İtalya'dan almak yerine Türkiye'den 2 yıl garantili almak daha mantıklı.
  • O fiyata alinmaz ama 128 ise alinabilir türkiye fiyati 4200 civarinda ama etlülde almak daha mantikli ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.