Şimdi Ara

İtalya'dan iphone 4 almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Haftaya italyaya gidiyorum. İzmir'de birçok turkcell bayisinde arayıp,üzerine araya adam bile sokmama rağmen iphone 4 bulamadım. Bende bari italyadan alayım diyorum. Hiçitalyadan iphone alıpta kullanan oldu mu? sim kartımı takıp direkt kullanabilirmiyim? jailbreak falan yaptırmam gerekiyor mu? bu işten anlayan biri yardımcı olabilir mi?

teşekkürler

• Arkadaşım mars dan bile alacak olsan sim kilitli bir ürün sakın alma
  • alırken simfree almazsan simlockluların arasında sıraya girmen gerekir..veya gevey takman gerekir.. bence bulabiliyorsan simfree al
  • Roma Apple Store'dan aldım.Ürün Sim Free %12 vergi iadesi alıyorsun.Alırken söylemen gerekiyor Tax Refund kağıdı veriyorlar.Aldığın kağıtla havalimanından %12'sini alabiliyorsun.Telefonu bagaja verme çünkü telefonu görmek istiyorlar.
  • Ayrı başlık açmayım dedim:

2 ay sonra almanyadayım.. almanyadan ihone4 alan oldumu? Fiyat bilgisi olan varmı acaba? Düsseldorf şehrinde..
  • almanyadan nereden aldın ki de simkilitli_?apple.de sitesinde simfree olduğu yazıyor!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompitak
    almanyadan nereden aldın ki de simkilitli_?apple.de sitesinde simfree olduğu yazıyor!!!

Benim esime de Almanya'dan aldık ama simfree çıktı ayrıca Hamburg da Apple Store daki telefonlarda sim free
  • Almanya apple store dan alinan butun cihazlar sim kilitsiz ve fiyati 629euro. Vergi iadesi de 71euro.
    Ama t-mobilr gibi operator magazalarindan alirsaniz sim kilitli olur.
  • italya da euro bazında bakarsak iphone pahalı - ingiltere de daha ucuz paund kuru ile....
  • Yurtdışında, (Örn: Almanya'daki veya Fransa'daki) Apple Store'dan aldığımız IPhone 4'ümüzü Türkiye'de herhangi bir sim kart takarak, hiçbir işlem yapmadan, program yüklemeden, ayar yapmadan vs. direk kullanabiliyor muyuz? Ayrıca Türkiye'den satın aldığımız IP4 ile arasında fark oluyor mu?
  • +1
  • 550 euroya geliyor o zaman .. fena değil.. düsseldorfta vardır inş apple store.. sim kilitsiz düşünüyorum kesinlikle..

quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Almanya apple store dan alinan butun cihazlar sim kilitsiz ve fiyati 629euro. Vergi iadesi de 71euro.
    Ama t-mobilr gibi operator magazalarindan alirsaniz sim kilitli olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.