Şimdi Ara

It Takes Two Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
6
Favori
52.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @womba İnternet sitenize ve buraya daha fazla oyun içi görsel koyabilir misiniz? 4-5 tane resim yerine 15-20 resim daha iyi olur.

• Allah aşkına, yamayı indirebilmek için bilgisayarımıza zararlı yazılım kurmamız bir zorunluluk mu? Bu nasıl bir linktir? 5 lira falan isteyin ama bizi böyle tarak yürek işlerle uğraştırmayın rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: womba

Trlink kullanıyoruz, reklamlar aslında kolayca geçilebiliyor.

Linke git yazısına tıklayınca açılan sekmeyi kapatın.

Tekrar aynı tuşa basın.

Bu sefer sizi sayfaya yönlendirir.

Eğer bildirim izni isterse engelle tuşuna basın.

@invaluablewaste Reklamı geçmek bu kadar basit.

• paralı yapsa vay efendim paralı diyeceksiniz. o reklam kısaltmadan kaç para geliyor biliyor musunuz? gülersiniz çeviren arkadaş söylese. 3 kuruş çorba parası işte. yüklemez beğenmeyen

• invaluablewaste İ kullanıcısına yanıt

Hocam o kısaltmalarda açılan pencereleri kapatıp sonra tekrar geç deyince linke gidiyor. Konu sahibi arkadaş da anlatmış. Burada kimse zararlı yazılım paylaşmaz. Siz türkçeyamacı gibi yerlerden uzak durun sadece.

• Allah rızası için şu yama başka yere yüklensin 40dk dır uğraşıyorum. Her seferinde farklı bi reklam sayfasına atıyor tarif edilen gibi yapsamda google drive açılmıyor.

• NoNSToP9 N kullanıcısına yanıt

hocam ublock gibi reklam engelleyici kullanın. O zaman daha kolay oluyo. Misal tachiyomiden manga hariç telde pek bir şey indirmediğim için bu tarz bi uygulama yüklü değil dolayısıyla nadiren lazım olan durumlarda bu tarz kısaltmalı linkleri geçecem diye resmen işkence çekiyorum. Aynı linke pcde ulaşmam 30 saniye sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 10 Nisan 2021; 18:2:45 >
  • Kovalenko kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın üslubunuz yüzünden biraz kızdım. Bilmeden de çıkarım yapıyorsunuz. Siz beni tanıyor musunuz? Yoksa herkesi kendiniz gibi mi sanıyorsunuz? Paralı olsa ben veririm 5 lirayı ki büyük ihtimalle tıktan kazanılacak paranın 100 katıdır. Veya isteğe bağlı olarak destek verebileceğimiz bir mekanizma oluşturulabilir yine destek olurum. İnsanlar binlerce cümleyi çevirmek için zamanlarını harcıyor, emekler karşılıksız kalmaz. Maraş dondurmacısının linke dönüşmüş haline gerek de olmaz.

Yama gayet güzel. Elinize sağlık womba reasoN Yusuf2020 10kdays

• Nasil geçecez bunu illa izin mi vermek zorundayız .

It Takes Two Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri
  • Thema kullanıcısına yanıt

İzin vermeyip "Engelle" deseniz de linke gidiyor. Engelle demeniz yeterli yani.

• engelle diye bir seçenek yok ki veya izin vermeme , nasıl engelleyeceğim.

• Thema kullanıcısına yanıt

İzin ver ve Devam Et dedikten sonra kullandığınız browser izin verilsin mi verilmesin mi diye bir soru soracak, o zaman Engelleye basmanız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: invaluablewaste

Kusura bakmayın üslubunuz yüzünden biraz kızdım. Bilmeden de çıkarım yapıyorsunuz. Siz beni tanıyor musunuz? Yoksa herkesi kendiniz gibi mi sanıyorsunuz? Paralı olsa ben veririm 5 lirayı ki büyük ihtimalle tıktan kazanılacak paranın 100 katıdır. Veya isteğe bağlı olarak destek verebileceğimiz bir mekanizma oluşturulabilir yine destek olurum. İnsanlar binlerce cümleyi çevirmek için zamanlarını harcıyor, emekler karşılıksız kalmaz. Maraş dondurmacısının linke dönüşmüş haline gerek de olmaz.

Yama gayet güzel. Elinize sağlık womba reasoN Yusuf2020 10kdays

Er 28 Şubat 2020 yeni üyesiniz. Sizi tanımamam normal. Hala bisiler yazmak yerine indirmeyebilirsiniz. Bağış olayı Türkiye'de olmuyor bildiğiniz gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirme olayı sıkıntılı.yine reklam veren daha mantıklı bir şekilde yüklenebilirdi.engelle diyorum yine inmiyor 

• ulaaaa kullanıcısına yanıt
    İndirme sıkıntılı değil, siz yapamıyorsunuz. Kullandığımız en popüler ücretsiz link kısaltma servisi.
    Özelden indirme linkini yolladım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ellerinize sağlık hocam, Türkçe oyun oynamaya sizin gibilerin sayesinde devam edebiliyoruz.. Eksik olmayın

• Çeviri için çok teşekkürler, sizlerin sayesinde böyle güzel bir oyunu Türkçe oynayabiliyoruz.

• İndiremedim. Engelle kısmı çıkmıyor.

• Mustii33 M kullanıcısına yanıt

İzin ver ve devam et tuşuna bastığınızda yukarıda bir bildirim çıkacak. Orada engelle tuşuna basın.

• Oyunun yarısına geldim, valla bir tane bile hata görmedim. Varsa bile göze batmadı hiç.

Süper çeviri olmuş, tekrar elinize kolunuza sağlık arkadaşlar, ALLAH razı olsun sizden.

Darısı Hitman 3 çevirisinin başına :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.